KSI i Logan Paul kręcą filmy dokumentalne o sobie!

KSI i Logan Paul kręcą filmy dokumentalne o sobie!

Jeśli moda na polskim YouTube bywa zaczerpywana z zagranicznych scen, to za jakiś czas powinniśmy spodziewać się filmów dokumentalnych o naszych wojowniczych YouTuberach. To tak na wzór KSI i Logana Paula.


Logan Paul miał bardzo trudny rok. W styczniu cały świat obiegła afera związana z lasem Aokigahara, potocznie zwanym Lasem Samobójców, w którym nagrał on widok jednego z samobójców. Film wywołał ogromne kontrowersje na całym świecie, a sam YouTube musiał zmodyfikować swoją politykę. Później Logan udostępnił wideo z przeprosinami, wyrażając skruchę za to, co zrobił, by później wrócić do vlogowania i razić prądem nieżywego szczura oraz traktować rybę w oczku wodnym jak zabawkę.Powstający film dokumentalny o Loganie Paula ma być o tych wszystkich rzeczach, które wydarzyły się od początku tego roku. Trzeba przyznać, że rzeczywiście materiału do obgadania i opowiedzenia jest bardzo dużo i jesteśmy ciekawi, jak z perspektywy czasu spojrzy na to wszystko sam Logan.

KSI, czyli jego przyszły bokserski oponent, z którym 25 sierpnia stanie na deskach na arenie w Manchesterze również wypuści film dokumentalny o swojej osobie. Jest on zatytułowany Can't Lose i skupia się na przedstawieniu przygotowań do walki z YouTuberem Joem Wellerem. Film będzie miał swoją premierę 10 sierpnia, a jego dystrybutorem jest Sony Pictures Home Entertainment.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.