YouTuberzy warci polecenia - Krzysztof Sarnecki

YouTuberzy warci polecenia - Krzysztof Sarnecki

Jest to już siódmy artykuł z serii "YouTuberzy warci polecenia". W ubiegłym tygodniu głównym bohaterem wpisu był kanał "Bez Planu", na którym z pewnością znajdzie coś dla siebie każdy miłośnik podróży oraz osoby fascynujące się dalekimi krajami. W tym artykule chcemy polecić twórcę dwóch bardzo ciekawych i wartościowych kanałów - Krzysztofa Sarneckiego. Z jego filmów dowiemy się jak rozwiązywać największe problemy oraz jak perfekcyjnie opanować język angielski.


Pierwszy film pojawił się na kanale prawie 3 lata temu. Już wtedy mottem kanału było hasło "Świeca nic nie traci, dopóki służy do zapalania innych".  Prowadzący, Krzysztof Sarnecki, jest doświadczonym konsultantem strategicznym, coachem, trenerem biznesu i negocjatorem. Jego wiedza w tych dziedzinach jest ogromna, a twórca kanału postanowił podzielić się nią z widzami całkowicie za darmo. W swoich odcinkach prezentuje i wyjaśnia konkretne zagadnienia związane z marketingiem, zachowaniami społecznymi i prezentacją siebie. W materiale dokładnie wyjaśnia, jakich błędów należy unikać oraz jak poprawnie postępować, by być postrzeganym jako doświadczony negocjator, przedstawiciel handlowy, czy dobry pracownik.


Z porad zawartych w filmach korzystają setki tysięcy oglądających. Pierwszy kanał twórcy zdobył już ponad 3 miliony wyświetleń i 45 tysięcy subskrypcji. W komentarzach pod filmami można znaleźć wiele podziękowań dla pana Krzysztofa, który pomógł rozwiązać jakiś problem, czy zmienić swoją postawę na poprawną w danej sytuacji. Wiedza, którą przekazuje, z pewnością przyda się każdemu, kto zamierza prężnie rozwijać swoją karierę. Co więcej, twórca co jakiś czas prowadzi webinaria, w których każdy może za darmo uczestniczyć online. Są one dostępne później również na kanale prowadzącego. Krzysztof Sarnecki prowadzi również kursy stacjonarne i konsulting. Wszystkiego można dowiedzieć się na jego stronie internetowej dostępnej pod tym adresem.


Krzysztof Sarnecki jest również prowadzącym drugiego kanału, Quest for English. Dzieli się tam swoimi sposobami na naukę języka angielskiego. Ma w tym duże doświadczenie, ponieważ przez kilkanaście lat mieszkał i pracował w Stanach Zjednoczonych. Na tym kanale zdradza między innymi swoją metodę na naukę języka obcego w tydzień. Mimo iż brzmi to absurdalnie, jak sam przyznaje, dokładnie tyle czasu zajęła mu nauka języka włoskiego do stopnia, w którym mógł rozmawiać z innymi i pracować. Pan Krzysztof w swoich filmach stara się w jak najprostszy sposób przekazać wszystkie najważniejsze elementy nauki języka angielskiego. Z pewnością każdy, kto chce poprawić swoje umiejętności w tej dziedzinie znajdzie tam coś dla siebie.Oba kanały z pewnością są warte polecenia. Pierwszy z nich sprawi, że podczas rozmów oraz w pracy będziemy postrzegani jako znacznie bardziej profesjonalni niż dotychczas. Dowiemy się również kilku ważnych zasad, o których należy pamiętać przy rozmowach z kontrahentami i jak traktować klientów. Drugi kanał natomiast pomoże nam w łatwy i szybki sposób opanować do bardzo wysokiego stopnia porozumiewanie się w języku angielskim. Ilość wiedzy zawarta na tych kanałach jest ogromna, warto zatem sprawdzić, czy znajdziemy tam coś, co nas zainteresuje. Zachęcamy do śledzenia kanału i przyjemnego zdobywania ważnych umiejętności.


Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.