Krzysztof Gonciarz z trzema kolejnymi nagrodami!

Krzysztof Gonciarz z trzema kolejnymi nagrodami!

Właśnie dziś, po godzinie 16 w Pin Up Studio, gdzie od 2 listopada odbywały się warsztaty YouTube Space Warsaw rozdano nagrody w ramach Creators Video Awards, gdzie twórcy głosują na twórców. 


Równolegle do warsztatów YouTube Space odbywała się konferencja Video Arena. Przez ostatnie trzy dni w Warszawie można było posłuchać prelekcji m.in Magika Y czy wziąć udział w panelach dyskusyjnych z największymi twórcami w Polsce. Nie zabrakło także prezentacji z optymalizacji kanałów, budowania marki czy ekosystemu google.

PIERWSZE W HISTORII YOUTUBE SPACE W POLSCE. ZOBACZ ZDJĘCIA


Przechodząc do meritum, na koniec wydarzenia zostały wręczone nagrody w czterech kategoriach: Video roku, Kampania roku, Debiut roku, oraz nagroda specjalna za zasługi dla polskiej sceny YouTube. Polscy twórcy zadecydowali, że trzy nagrody trafiły do Krzysztofa Gonciarza, a za debiut roku nagrodzony został Gargamel. Jako APYnews.pl byliśmy partnerami tego wydarzenia i razem z organizatorem - Karolem Wyszyńskim, mieliśmy przyjemność wręczać nagrody.
Na swoimi Facebooku nagrodami pochwalił się już też Krzysztof.Krzysztofowi jak i Gargamelowi serdecznie gratulujemy zdobycia nagród!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.