Krzysztof Gonciarz z filmem dokumentalnym o Ekipie Friza!

Krzysztof Gonciarz z filmem dokumentalnym o Ekipie Friza!

Około miesiąc temu, w dwóch materiałach opublikowanych na kanale Friza, mogliśmy dostrzec obecnego w domu Ekipy Krzysztofa Gonciarza. Tajemnicza wizyta twórcy szybko stała się tematem dyskusji w sekcji komentarzy pod filmami, zwłaszcza z tego powodu, że nie była w żaden sposób zapowiedziana. Na rezultaty intrygującego spotkania czekaliśmy aż do dziś, bowiem Krzysztof Gonciarz opublikował film dokumentalny o Ekipie!


Mimo tego, że wizyta Gonciarza w domu Ekipy Friza była owiana tajemnicą, to sam jej cel wydawał się być dosyć oczywisty. Szybko można było wydedukować, że twórca zamierza zrobić materiał na temat Ekipy, jednak na pewno mało kto spodziewał się ponad 50-minutowego filmu dokumentalnego. Wspomniany materiał został dziś opublikowany na kanale Krzysztofa, a możecie go zobaczyć poniżej:W swojej produkcji Gonciarz w wyjątkowo naturalny sposób przedstawił przebieg dnia w domu Ekipy z punktu widzenia uczestników samego projektu. Materiał pozwala zobaczyć między innymi ogrom pracy i organizacji potrzebnej do realizowania tego typu przedsięwzięcia oraz przybliża nam postacie zaangażowane w Ekipę, od nieco bardziej codziennej strony.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.