Krzysztof Gonciarz wystąpił w japońskiej telewizji!

Krzysztof Gonciarz wystąpił w japońskiej telewizji!

Krzysztofa Gonciarza można nazwać ambasadorem polskiego YouTube'a w Japonii. Ostatnio jednak dostał awans i stał się także osobą, która wypowiada się o całym YouTube w japońskiej telewizji. 


Japońska telewizja Fuji TV postanowiła porozmawiać z Krzysztofem Gonciarzem odnośnie do głośnej afery z Loganem Paulem, która negatywnie odbiła się w Japonii na reputacji YouTuberów. Krzysztof jako jeden z zagranicznych twórców miał okazję wypowiedzieć się o scenie YouTube'a i wytłumaczyć, że nie wszyscy twórcy zachowują się w tak skandaliczny sposób, jak Logan Paul.W jednym z ostatnich vlogów Krzysztof pokazał, jak wyglądało nagrywanie materiału z boku.Być może będzie dostępne nagranie z materiału, który przygotowała japońska telewizja. Z chęcią się z nim zapoznamy, jeśli będzie taka możliwość. Cieszymy się także, że Krzysztof miał okazję wypowiedzieć się na temat Logana Paula i stanąć w obronie innych YouTuberów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.