Krzysztof Gonciarz w Nowym Jorku!

Krzysztof Gonciarz w Nowym Jorku!

Od kilku miesięcy, we vlogach Krzysztofa Gonciarza, mogliśmy wielokrotnie usłyszeć o jego przygotowaniach do nowojorskiego maratonu. Krzysztof codziennie biega i trenuje, a teraz nadszedł czas sprawdzenia jego formy. W dzisiejszym filmie twórca pokazuje swoje ostatnie przygotowania do tego wyzwania oraz drogę do USA.


Maraton - marzenie Krzysztofa

Kilka miesięcy temu w swoim vlogu, YouTuber wspomniał, że bardzo chętnie przebiegłby jakiś maraton. Zainteresowała się tym faktem firma New Balance, która od tego czasu wspierała Krzysztofa w dążeniu do celu. Od wielu tygodni, twórca restrykcyjnie przestrzegał poleceń swojego trenera, który regularnie przygotowywał mu indywidualny plan ćwiczeń. Krzysztof dzięki swojej determinacji, bardzo sumiennie realizował założenia i pobijał swoje rekordy. Jak mówi, jest bardzo zadowolony z efektów treningu. Zadaniem Krzysztofa będzie przebiegnięcie dystansu ponad 40 km. Poniżej możecie zobaczyć trasę maratonu:Bieg odbywa się już w najbliższą niedzielę, więc to już praktycznie sam koniec ciężkiej drogi twórcy do spełnienia swojego marzenia.

Tutaj możecie obejrzeć materiał podsumowujący przygotowania twórcy do maratonu:


Wizyta w Nowym Jorku

Krzysztof poza głównym celem podróży do USA, jakim jest udział w maratonie, zamierza nagrać kilka, jak mówi, bajeranckich filmów. Korzystając z okazji, twórca zrealizuje również kilka materiałów dla swojej firmy. Krzysztof był już kilka razy w Nowym Jorku, jednak tym razem bierze ze sobą naprawdę dużo profesjonalnego sprzętu do nagrywania, więc możemy liczyć na materiały najwyższej jakości.

Poniżej możecie obejrzeć materiał Krzysztofa o podróży do USA:


Przygotowanie Krzysztofa do biegu

YouTuber po wielu wysiłkach, dziesiątkach godzin biegu i setkach pokonanych kilometrów, twierdzi, że jest gotowy do maratonu i zamierza przebiec go w naprawdę dobrym czasie. Kondycja Krzysztofa na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy znacznie się poprawiła, a w porównaniu z jego osobą sprzed kilku lat, znacznie schudł i poprawił swoją formę fizyczną.

Ciekawe jak YouTuber poradzi sobie z wycieńczającym biegiem, który czeka go już w niedzielę. Okaże się wtedy, czy miesiące przygotowań rzeczywiście poskutkowały. Trzymamy kciuki za Krzysztofa i mamy nadzieję, że przebiegnięcie maratonu, jeszcze bardziej zmotywuje go do  dalszej pracy nad sobą i dzielenia się tym z widzami.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl