Krzysztof Gonciarz w Izraelu!

Krzysztof Gonciarz w Izraelu!

Krzysztof Gonciarz przemierza tysiące kilometrów w celu odkrycia nowych kultur i obyczajów, poznając przy tym wiele ciekawych ludzi. Tym razem udał się do Izraela, państwa z bogatą kulturą, urokliwymi miejscami i wybornym jedzeniem. 
Swoją wycieczkę po Izraelu Krzysztof Gonciarz rozpoczął od drugiego pod względem wielkości miasta w tym kraju, czyli od Tel Avivu. Już na początku vloga możemy zobaczyć urzekające widoki, które w połączeniu z niezwykłym montażem wprawiają w odpowiedni nastrój. Cały projekt został zaaranżowany przez grupę studentów, a prócz polskiego twórcy bierze w nim udział kilku zagranicznych YouTuberów, przeważających nad nim ilością subskrypcji. Organizatorzy odpowiednio zadbali o atrakcje dla uczestników, urozmaicając zwykłe zwiedzanie o przejażdżkę segway'em. Po za tym odwiedzili dwie restauracje, zasługujące na miano jednych z najlepszych w całym kraju, gdzie skosztowali nietypowych potraw. Następnie udali się do Taglit Innovation Center, miejsca pozytywnie nastawionego do wszelkich start upów, gdzie dowiedzieli się o ciekawych projektach. Pod koniec pierwszego dnia nie zabrakło również warsztatów rytmu i akrobatyki.

Warto wspomnieć, że na kanale Krzysztofa Gonciarza zostało opublikowanych już 5 vlogów z wycieczki do Izraela. Prócz wyżej wspomnianego Tel Avivu, grupa spędziła kolejne dni między innymi na Ziemi Świętej, czyli Jerozolimie, a także kąpiąc się i odpoczywając nad Morzem Martwym, znanym z niebywałego zasolenia. Jednakże nie są to ostatnie vlogi z tego niesamowitego miejsca. Codziennie na kanale Krzysztofa pojawiać się będą następne relacje z przebiegającego wyjazdu.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.