Krzysztof Gonciarz ukończył nowojorski maraton!

Krzysztof Gonciarz ukończył nowojorski maraton!

W dniu dzisiejszym w Nowym Jorku odbył się coroczny maraton. Tym razem dzięki współpracy z marką New Balance, wzięli w nim udział polscy YouTuberzy - Krzysztof Gonciarz oraz Jacek Gadzinowski. Jak im poszło?


Pierwszy z nich do maratonu przygotowywał się szczególnie intensywnie, o czym regularnie informował na swoich vlogach. O godzinie 16:40 polskiego czasu, nadszedł ważny moment dla Krzysztofa. To właśnie wtedy rozpoczął swój bieg. Po jakimś czasie, twórca zaskoczył swoich widzów odpalając transmisję na Facebooku. Przez kilka minut nadawał na żywo maraton, raz po raz mówiąc coś do kamery. Mówił, że dzieje się wokół niego tak dużo, że z całej euforii biegnie za szybko, przez co może szybko się zmęczyć. Cały czas pilnował go jednak trener, który uważnie przyglądał się kondycji Krzysia. Zapis tej transmisji obejrzycie poniżej:Poniżej umieszczamy czasy Krzysztofa Gonciarza na poszczególnych odcinkach maratonu. Jego końcowy rezultat to 3 godziny 56 minut i 7 sekund. Gratulujemy świetnego czasu!Wszystkim twórca podzielił się z nami na swoim fanpage'u umieszczając zdjęcie, które mówi samo za siebie.W maratonie biegnie także Jacek Gadzinowski, który w momencie dotarcia na metę Krzysztofa Gonciarza, znajdował się w połowie trasy. Trzymamy kciuki za walkę do końca!

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z miejsca, które otrzymaliśmy od twórcy kanału Vonsky Channel, znajdującego się obecnie w Nowym Jorku i nagrywającego materiały z maratonu u boku Krzysztofa Gonciarza i Jacka Gadzinowskiego. Zobaczcie sami!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.