Krzysztof Gonciarz otwiera firmę w Polsce!

Krzysztof Gonciarz otwiera firmę w Polsce!

Krzysztof Gonciarz to jeden z najszybciej i najlepiej rozwijających się polskich YouTuberów. Można go nawet nazwać w pewnym sensie prekursorem polskiej sceny YouTube'a. W swoim najnowszym vlogu opowiada on o kolejnym ważnym kroku w jego karierze. 


Tym ważnym krokiem jest otworzenie polskiego oddziału Tofu Media - czyli firmy Krzyśka znanej z Tokio. Tofu Media jest domem produkcyjnym, studiem, w którym powstają zlecenia na różnego typu filmy. Teraz Tofu Media oprócz klientów z Japonii będzie obsługiwało także klientów z Polski, za co odpowiedzialna będzie ekipa, z którą współpracuje Gonciarz.

Powody swojej decyzji Krzysiek tłumaczy w poniższym vlogu. Podkreśla, że chodzi przede wszystkim o pewną asymetrię w jego działaniach, to znaczy, że w Japonii Tofu Media przyjmuje wiele zleceń, a na polskim rynku możliwości współpracy z Krzyśkiem są ograniczone do jego vloga czy samej postaci. Dzięki polskiemu oddziałowi firmy ma się to zmienić.Z okazji otwarcia nowej firmy w Polsce i ogłoszenia tej nowiny publicznie Krzysztof wraz z Kasią zorganizował imprezę na statku dla swoich współpracowników i potencjalnych klientów. W sumie w imprezie wzięło udział około 100 osób. Nie zabrakło oczywiście YouTuberów w postaci Mietczyńskiego, Red Lipstick Monster czy Lisie Piekło.

Krzysztof potwierdza, że jest to kolejny krok w stronę budowania wizerunku YouTubera jako kogoś, kto dzięki YouTube'owi może osiągnąć naprawdę bardzo dużo.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.