Krzysztof Gonciarz z serią z Czarnobyla!

Krzysztof Gonciarz z serią z Czarnobyla!

W sobotę Krzysztof Gonciarz wystartował z nową serią na swoim kanale, która została stworzona w ukraińskim Czarnobylu. Twórca postanowił przedstawić obszary dotknięte katastrofą elektrowni jądrowej na swój unikatowy sposób. 


Jeszcze 33 lata temu Czarnobyl i okolice miasta tętniły życiem, jednak teraz trudno znaleźć tam drugiego człowieka. To właśnie tam postanowił udać się Krzysztof Gonciarz, aby pokazać co pozostało jeszcze w tym obszarze.Cały wyjazd Krzysztofa przedstawiony został w serii składającej się z 4 odcinków. Warto wspomnieć, że twórca tak naprawdę dopiero wrócił ze swojej podróży do Czarnobyla, która rozpoczęła się 15 kwietnia. Do ukraińskiego miasta YouTuber wybrał się z twórcą kanału Uwaga! Naukowy Bełkot, aby zapewnić swoim widzom także naukowe i merytoryczne źródło wiedzy.Ciekawym aspektem jest fakt, że niektóre miejsca pokazane w materiałach Gonciarza są niemal niedostępne dla innych zwiedzających Czarnobyl, co czyni ujęcia w filmach unikatowymi i jedynymi w swoim rodzaju. Okazja do zobaczenia podobnych nagrań może się już nie powtórzyć. Nikogo nie zdziwi więc fakt, że odcinki z serii już w pierwszych godzinach po dodaniu cieszą się sporą popularnością. Trzeba przyznać, że odcinki stworzone są w naprawdę interesujący sposób i są warte zobaczenia.
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.