Krzysztof Gonciarz pożegnał się z Polską

Krzysztof Gonciarz pożegnał się z Polską

Przedwczoraj Krzysztof Gonciarz opuścił granice Polski i wraz z Kasią wrócił do Japonii. Czas więc na małe podsumowanie tego, co działo się przez okres jego pobytu w Polsce i jak cała podróż się zakończyła.


Krzysiu spędził w naszym kraju dwa miesiące, mimo tego, że planował tylko miesiąc pobytu. Przez ten czas, opublikował aż 55 filmów i wziął udział w tworzeniu materiałów na inne kanały - w tym na TheUwagaPies. Odwiedził m.in.: Trójmiasto, Kraków, Poznań, Warszawę, Lublin, Katowice i Wrocław oraz spotkał ogromną liczbę swoich widzów. Podsumowanie wszystkich spotkań z Krzysiem znajdziecie w osobnym artykule, do którego przejdziecie klikając tutaj.

gonciarz-spotkania

Oprócz spotkań, Gonciarz odebrał też kilka nagród za swoją twórczość. Podczas Grand Video Awards zdobył aż dwie statuetki  w następujących kategoriach:

-Videotutorial za film „Jak zostać youtuberem


-Lifestyle za film „Więcej niż Jedno Życie”

Oraz dwa wyróżnienia:

-Smart TV Award - dla najlepszego twórcy wideo w wysokiej jakości

-Za ścieżkę dźwiękowąOstatnio, udało się mu zdobyć prestiżową nagrodę Kreatura 2016 w kategorii Content Marketing za film „Sztuka składania historii", który realizowany został wspólnie z ekipą firmy Intel.Gonciarz pojawiał się też gościnie u innych YouTuberów. Mogliśmy zobaczyć go między innymi we vlogu u Ravgora i w wywiadzie Łukasza Jakóbiaka na kanale 20m2!

Wylot z Polski zrodził w głowie Krzysia mnóstwo przemyśleń związanych z jego rodzimym krajem i tego co doświadczył przez ostatnie miesiące. Przyznał, że opuszczenie domu na kolejny wcale niekrótki okres czasu nie jest łatwe. Sam powiedział także, że oddalił się w pewien sposób od Polski i jego życie tutaj osłabło. Jeśli jesteście ciekawi o co dokładnie chodzi, obejrzyjcie jednego z ostatnich vlogów z tej podróży:Nie obyło się także bez oficjalnych podziękowań Krzysia. Przez dwa miesiące pomagały mu dziesiątki osób, które odpowiedzialne były m.in. za eventy, montaż i publikacje filmów czy oprowadzanie Gonciarza po miastach.Czas już pożegnać się z vlogami po Polsce i znów przyzwyczaić się do materiałów z Tokio. Ostatnie dwa miesiące pracy Gonciarza oceniamy bardzo dobrze i gratulujemy mu oraz całej jego ekipie poświęcenia, które włożyli w to, aby wszystko poszło po ich myśli, a fani mieli co robić i oglądać.

Na sam koniec, przedstawiamy Wam najciekawsze według nas materiały Krzysztofa z Polski. Niektóre z nich mogłyby stanowić nawet reklamę dla obcokrajowców odwiedzających nasz kraj. Poszczególne ujęcia polskich miast robią niesamowite wrażenie.
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Co wspólnego ma e-sport z walkami gladiatorów?

Tofiki dla APYnews: "Nie twierdzę, że jestem aniołkiem" [WYWIAD]

5 kanałów podróżniczych, z którymi zwiedzisz cały świat!

Coraz więcej ludzi ogląda Netflixa publicznie

Kolejna fala banów na YouTube - ekstremistyczne materiały usunięte

Organizacja PRIDE z dwoma nowymi składami!