Krzysztof Gonciarz spotkał się z młodym obiecującym twórcą

Krzysztof Gonciarz spotkał się z młodym obiecującym twórcą

Zawsze cieszy fakt, gdy doświadczeni twórcy youtubeowi, którzy osiągnęli sukces i rozpoznawalność w Internecie, wspierają młodych, często jeszcze nieznanych szerszemu gronu odbiorców "kolegów z branży".  Do bardzo miłego spotkania doszło między Krzysztofem Gonciarzem, a młodym, utalentowanym Jankiem, twórcą kanału John Stere, który podobnie jak Krzysiek publikuje swoje vlogi w sieci.


O kanale Janka mogliśmy usłyszeć już jakiś czas temu w jednym z wcześniejszych vlogów Gonciarza. Kanał podesłał mu wtedy jeden z jego widzów. Krzysztof bardzo chwalił wtedy ogólny warsztat chłopca, obiecał pomoc i dobrze wróżył jego dalszej karierze, jeśli nadal będzie tworzył tak dobre materiały. Przy okazji ostatniego pobytu Krzyśka w Polsce nadarzyła się okazja, aby obaj twórcy spotkali się na żywo. Oczywiście ich spotkanie zostało uwiecznione zarówno na kanale Johna Stere'a jak i vlogowym Krzysztofa, co przysporzyło Jankowi całkiem pokaźne grono nowych widzów.

Materiał ze spotkania od Gonciarza:Vlog Johna Stere'a:Na chwilę obecną kanał młodego twórcy liczy sobie niespełna 7 tysięcy widzów. Śmiałym krokiem zbliża się do swojej pierwszej "dyszki", która dla wielu twórców na początkowym etapie przygody z YouTube jest już wyznacznikiem pewnego sukcesu i dowodem na zebranie wokół siebie całkiem pokaźnej społeczności. Oczywiście my także trzymamy kciuki za Janka i życzymy mu wielu kolejnych sukcesów w Internecie - mamy również nadzieję, że będziemy mieli okazję wspomnieć o nim w przyszłości jeszcze nie jeden raz. Tak trzymaj!

 

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.