Krzysztof Gonciarz opowiada o maratonie w Londynie!

Krzysztof Gonciarz opowiada o maratonie w Londynie!

Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu pisaliśmy o udziale Krzysztofa Gonciarza w nowojorskim maratonie. Około pół roku później twórca ponownie postanowił wziąć udział w tak dużym biegu - tym razem podczas prestiżowego wydarzenia w Londynie. Robi to tym większe wrażenie ze względu, że występ Krzysztofa praktycznie do ostatniego dnia stał pod naprawdę dużym znakiem zapytania, o czym wcześniej widzowie nie mieli pojęcia.


Niedzielny maraton w Londynie był jednym z większych wyzwań Krzysztofa Gonciarza na ten rok. Ponownie przy współpracy z marką New Balance przed długi czas przygotowywał się do tego biegu, co pokazywał na swoich kolejnych filmach. Niestety na drodze Krzysztofa stanęła bolesna kontuzja, co skrzętnie ukrywał przed swoimi widzami. Mimo to twórca nadal kontynuował przygotowania, a o samym fakcie kontuzji poinformował dopiero po ukończeniu biegu. O postępach na trasie informował zaś na bieżąco za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.Poświęcony temu został również najnowszy vlog. Krzysztof opowiada w nim o swoich decyzjach, trudnościach jakie go spotkały przed maratonem oraz przede wszystkim o samym biegu, który udało mu się ukończyć z czasem 4 godziny 11 minut i 38 sekund.Oczywiście Krzysztofowi gratulujemy ukończenia biegu z naprawdę dobrym wynikiem, szczególnie przy takich okolicznościach. Życzymy również powodzenia w kolejnych tego typu przedsięwzięciach, bo znając Krzysztofa następne są jedynie kwestią czasu.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.