Krzysztof Gonciarz odwiedza polską kopalnię kryptowalut!

Krzysztof Gonciarz odwiedza polską kopalnię kryptowalut!

W 2017 roku bardzo dużo działo się na rynku kryptowalut, który zyskał ogromną sławę wśród internautów. Ich rosnący kurs stale przyciągał nowych inwestorów zainteresowanych transakcjami. Krzysztof Gonciarz postanowił wybrać się do polskiej kopalni kryptowalut i pokazać, jak wygląda tajne miejsce. 


Podczas swojego ostatniego, kilkudniowego pobytu w Polsce Krzysztof Gonciarz postanowił przybliżyć swoim widzom tematykę związaną z kryptowalutami, a dokładniej z ich produkcją. Twórca wybrał się do polskiej kopalni, gdzie znajduje się 60 koparek do kryptowalut i około 300 podłączonych kart graficznych.

W odcinku wystąpił znajomy YouTubera, który od 2013 roku zajmuje się kryptowalutami oraz jest właścicielem kilku kopalni. Samo miejsce wygląda bardzo tajemniczo, a na potrzeby swojego funkcjonowania musiało niestety zostać ukryte. W materiale właściciel kopani opowiedział o jej dokładnym działaniu i przybliżył funkcjonowanie sprzętu potrzebnego do wytworzenia kryptowaluty. Wypowiedział się on także na temat zysków ze swojej pracy oraz kosztów utrzymania samej kopalni. Jeśli chcecie zobaczyć, jak w rzeczywistości prezentuje się takie miejsce, to koniecznie zobaczcie film Gonciarza.


Tego typu materiały są rzadkością na polskiej scenie YouTube. Większe kopalnie, inne niż domowe, nieczęsto pokazywane są na nagraniach, a nowy film Krzysztofa jest jednym z niewielu takich nagrań.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.