Krzysztof Gonciarz kończy serię spotkań z widzami

Krzysztof Gonciarz kończy serię spotkań z widzami

Każda podróż kiedyś musi się skończyć, tak jest i tym razem. Termin powrotu do Japonii zbliża się coraz bardziej, a Krzysztof Gonciarz jest już po wszystkich spotkaniach z widzami.


Gdańsk, Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i Lublin. Właśnie te miasta w ciągu swojej podróży do Polski odwiedził Krzysiu. Tam też odbyły się spotkania z widzami. Wizyta w Polsce miała trwać miesiąc, jednak wydłużyła się niemal dwukrotnie. W tym czasie we vlogach Krzysia mogliśmy zobaczyć polskie miasta z zupełnie innej perspektywy.

gonciarz-w-polsce

Wszystko zaczęło się w Gdańsku, to właśnie to miasto jako pierwsze odwiedził Krzysztof. Pierwsze dni w Polsce były dla niego pełne zachwytu, zwłaszcza nad polskim jedzeniem, a w szczególności pieczywem. Jednak po za zachwytem były też obawy i stres, bo przed nimi było pierwsze spotkanie z widzami, w Trójmieście, na które przyszło blisko 1500 osób.

Kolejnym przystankiem jego podróży po Polsce był Kraków, rodzinne miasto Krzysia. Spędził tam trochę więcej czasu, odwiedził rodzinę i przyjaciół. Z widzami spotkał się na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Był też na zlocie fanów Cyber Mariana i odwiedził swoje stare miejsce pracy, czyli redakcję serwisu GryOnLine.pl.

Później pojechał do stolicy gdzie zorganizował aż dwa spotkania. Jedno w Teatrze Szóste Piętro, gdzie spotkał się z Michałem Żebrowskim, a drugie w klubie niebo. Różniły się one od siebie tym, że pierwsze z nich było typowym meetupem, a drugie imprezą, na której wystąpili twórcy, których muzykę Krzysztof wykorzystuje w swoich vlogach. Następny na liście spotkań z widzami był Poznań.
Po za organizacją spotkania w Poznaniu Krzysztof odwiedził też targi gier - Poznań Game Arena. Miasto bardzo pozytywnie go zaskoczyło i bardzo mu się spodobało. W jednym z vlogów stwierdził, że Poznań jest najpiękniejszym miastem w Polsce, które do tej pory widział.

gonciupoznanKolejnym odwiedzonym przez Gonciarza miastem były Katowice. Był on zaskoczony tym jak bardzo rozwinęło się to miasto od jego ostatniej wizyty. Spotkanie w Katowicach było o tyle wyjątkowe, że było one połączeniem zwykłego spotkania i imprezy. Krzysztof stwierdził, że prawdopodobnie było to najlepiej zorganizowane spotkanie z widzami ze wszystkich.

Następnym miastem gdzie miało być spotkanie z widzami był Wrocław, jednak Krzysztof zrobił dłuższą przerwę między spotkaniami i najpierw pojechał do Warszawy, a potem do Krakowa. Na jakiś czas rozstał się też z Kasią, która spotkała się ze swoją rodziną.

Kiedy już zatrzymał się we Wrocławiu na dłużej, pojechał do Wrocławskiego zoo i pozwiedzał miasto. Spotkanie z widzami po raz kolejny wyszło bardzo dobrze, a Gonciarz udał się w kierunku ostatniego odwiedzanego miasta, czyli do Lublina.

I to właśnie jak dotychczas koniec podróży Krzysztofa Gonciarza po Polsce. Póki co przebywa w Lublinie, zwiedza miasto i zapewne szykuje się powoli do powrotu do Japonii, bo termin odlotu zbliża się wielkimi krokami.

Jak podobały Wam się vlogi Gonciarza z Polski? Byliście na spotkaniu, w jednym z odwiedzonych przez niego miast? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Finał IEM Oakland 2017. Czy NiP przeciwstawi się faworytowi?

IEM Oakland 2017 już za tydzień!

PGL Major Kraków ogłoszony najlepszym w historii!

Wideo dnia: Katowice to e-sport

Intel Extreme Masters 2018 ponownie w Polsce! Poznaliśmy datę polskiego święta e-sportu

MeetUp Kraków 2017 w liczbach! [INFOGRAFIKA]