Krzysztof Gonciarz już po spotkaniach w Warszawie. Następne w Poznaniu i Katowicach!

Krzysztof Gonciarz już po spotkaniach w Warszawie. Następne w Poznaniu i Katowicach!

To trzeba powiedzieć - Krzysztof Gonciarz przyjechał do Polski i od początku nie próżnuje jeżeli chodzi o spotkania. Jeszcze tak niedawno byliśmy świadkami odwiedzin na północy Polski, w Gdańsku oraz na południu, w Krakowie, a właśnie wczoraj zakończyło się trzecie - mające miejsce w stolicy Polski, Warszawie. Na spotkanie z Krzysztofem Gonciarzem nie brakowało chętnych i już dzisiaj zapraszamy Was na relację z najnowszego spotkania, gdzie dowiecie się najciekawszych informacji na temat zarówno minionego spotkania jak i tych nadchodzących - w Poznaniu i Katowicach.


Warto na początku podkreślić, że wydarzenie w Warszawie podzielone było na dwie tury - pierwsza dla tych osób, które wsparły twórczość Krzysia na portalu Patronite, a druga otwarta dla wszystkich. Samo miejsce, gdzie spotkanie zostało zorganizowane nie było byle jakie - z Krzysztofem Gonciarzem widzowie zobaczyli się w teatrze "Szóste piętro", którego dyrektorem naczelnym jest nie kto inny jak sam Michał Żebrowski (aktor filmowy i teatralny, wystąpił m.in. w adaptacji filmowej "Wiedźmina" z 2001 r.). Zanim jednak doszło do samego spotkania, twórca internetowy zorganizował (14.10) imprezę poświęconą swoim widzom w klubie "Niebo", gdzie wraz z Krzysztofem spędzili miło czas. Poniżej znajdziecie relację pochodzącą z kanału Krzysia, którą zmontował Piter Klonowski:
Natomiast do faktycznego, oficjalnego spotkania z Krzysztofem Gonciarzem doszło 16 października 2016 r. Pierwsza tura rozpoczęła się o godzinie 10:30 i była przeznaczona dla Patronów, natomiast druga, której rozpoczęcie miało miejsce o 14:00, była otwarta dla każdego. Obie "wersje" spotkań cieszyły się niesamowitą frekwencją - sala teatru "Szóste piętro" była praktycznie w całości wypełniona, za co serdecznie Krzysztofowi gratulujemy. Jeżeli nie mieliście okazji przywitać tego twórcy w Warszawie osobiście to zapraszamy poniżej, gdzie znajdziecie relację właśnie z opisywanego spotkania:
Już teraz zapraszamy Was na zapisy na kolejne spotkanie, tym razem w Poznaniu, które odbędzie się już w tę środę 19 października. Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów w wydarzeniu.Co sądzicie o wizycie Krzysztofa Gonciarza w Polsce? Mieliście okazję uczestniczyć w jakimś spotkaniu? Piszcie w komentarzach!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg

Stało się! Gigantyczna transakcja Disney'a, która wstrząśnie rozrywką na świecie