Krzysztof Gonciarz już po spotkaniach w Warszawie. Następne w Poznaniu i Katowicach!

Krzysztof Gonciarz już po spotkaniach w Warszawie. Następne w Poznaniu i Katowicach!

To trzeba powiedzieć - Krzysztof Gonciarz przyjechał do Polski i od początku nie próżnuje jeżeli chodzi o spotkania. Jeszcze tak niedawno byliśmy świadkami odwiedzin na północy Polski, w Gdańsku oraz na południu, w Krakowie, a właśnie wczoraj zakończyło się trzecie - mające miejsce w stolicy Polski, Warszawie. Na spotkanie z Krzysztofem Gonciarzem nie brakowało chętnych i już dzisiaj zapraszamy Was na relację z najnowszego spotkania, gdzie dowiecie się najciekawszych informacji na temat zarówno minionego spotkania jak i tych nadchodzących - w Poznaniu i Katowicach.


Warto na początku podkreślić, że wydarzenie w Warszawie podzielone było na dwie tury - pierwsza dla tych osób, które wsparły twórczość Krzysia na portalu Patronite, a druga otwarta dla wszystkich. Samo miejsce, gdzie spotkanie zostało zorganizowane nie było byle jakie - z Krzysztofem Gonciarzem widzowie zobaczyli się w teatrze "Szóste piętro", którego dyrektorem naczelnym jest nie kto inny jak sam Michał Żebrowski (aktor filmowy i teatralny, wystąpił m.in. w adaptacji filmowej "Wiedźmina" z 2001 r.). Zanim jednak doszło do samego spotkania, twórca internetowy zorganizował (14.10) imprezę poświęconą swoim widzom w klubie "Niebo", gdzie wraz z Krzysztofem spędzili miło czas. Poniżej znajdziecie relację pochodzącą z kanału Krzysia, którą zmontował Piter Klonowski:
Natomiast do faktycznego, oficjalnego spotkania z Krzysztofem Gonciarzem doszło 16 października 2016 r. Pierwsza tura rozpoczęła się o godzinie 10:30 i była przeznaczona dla Patronów, natomiast druga, której rozpoczęcie miało miejsce o 14:00, była otwarta dla każdego. Obie "wersje" spotkań cieszyły się niesamowitą frekwencją - sala teatru "Szóste piętro" była praktycznie w całości wypełniona, za co serdecznie Krzysztofowi gratulujemy. Jeżeli nie mieliście okazji przywitać tego twórcy w Warszawie osobiście to zapraszamy poniżej, gdzie znajdziecie relację właśnie z opisywanego spotkania:
Już teraz zapraszamy Was na zapisy na kolejne spotkanie, tym razem w Poznaniu, które odbędzie się już w tę środę 19 października. Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów w wydarzeniu.Co sądzicie o wizycie Krzysztofa Gonciarza w Polsce? Mieliście okazję uczestniczyć w jakimś spotkaniu? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.