Krzysztof Gonciarz i Jacek Gadzinowski na nowojorskim maratonie!

Krzysztof Gonciarz i Jacek Gadzinowski na nowojorskim maratonie!

Dzisiaj nastał wielki dzień dla Krzysztofa Gonciarza - w Nowym Jorku startuje jeden z największych maratonów na świecie. Krzysztof Gonciarz pojawi się na nim w roli uczestnika. Pobiegnie z nim także Jack Gadovsky. Wiemy, gdzie można śledzić ich poczynania! 


Maraton startuje już o 15:15 naszego czasu i relację live będzie można śledzić na kanale Eurosport 1, który będzie transmitował bieg do godziny 18:15. Start Krzysztofa przewidziany jest dopiero na 16:40 ze względu na ogromną liczbę uczestników, którzy biorą udział w nowojorskim maratonie.

Ponad 50 tysięcy uczestników maratonu w Nowym Jorku to zdecydowanie za duża liczba, by każdy z nich mógł zostać pokazany w telewizji. Aby zobaczyć Krzysia lub Jacka na ekranie telewizora, będziemy musieli mieć dużo szczęścia, jednak z pomocą przychodzi nam aplikacja oficjalna aplikacja mobilna maratonu TCS NYC Marathon. Dzięki niej możemy śledzić wybranego przez nas uczestnika maratonu. Żeby to zrobić, wystarczy wybrać opcję "Track Runners" i wyszukać interesującego nas biegacza. Aby do obserwowanych uczestników maratonu dodać Krzysia, należy wpisać jego numer startowy, czyli 38338, żeby zaobserwować Jacka Gadzinowskiego wpiszcie numer 65537. Obu panów możemy obserwować również tutaj. YouTuberzy spotkali się podczas targów organizowanych przez New Balance w Nowym Jorku:Krzysztof udostępnił dzisiaj także film, który podsumowuje jego wielomiesięczne przygotowania do dzisiejszego maratonu:Trzymamy kciuki za Krzysztofa Gonciarza i Jacka Gadovsky'ego! Będziemy śledzić ich postępy i mamy nadzieję, że zobaczymy ich na mecie nowojorskiego maratonu.

 

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.