Krzysztof Gonciarz tworzy własny event!

Krzysztof Gonciarz tworzy własny event!

Kilka dni temu Krzysztof Gonciarz ogłosił powstanie kolektywu Tofu Media Twórcy, w skład którego weszło kilku polskich YouTuberów. Gonciarz nie zatrzymuje się jednak ani na chwile i już ogłasza kolejny, bardzo wyjątkowy projekt. Tym razem YouTuber planuje stworzyć swój własny event, na którym najpewniej będzie można spotkać zarówno jego, jak i innych internetowych twórców. 


Jeśli jeszcze nie słyszeliście o nowej kolektywie Tofu Media Twórcy, w skład której wchodzą między innymi Karol Paciorek czy Grupa Filmowa Darwin, to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł na ten temat.

Krzysztof Gonciarz postanowił zorganizować własne spotkanie z fanami, podczas którego będzie można zobaczyć jego oraz innych twórców współpracujących z YouTuberem. Na ten moment nie posiadamy żadnych szczegółowych informacji na temat eventu, jednak w najnowszym vlogu Gonciarza twórca zapewnił, że tajemnica związana z wydarzeniem niedługo zostanie rozwiana. Plany Krzysztofa Gonciarza wyglądają bardzo ciekawie, a jeśli spotkanie z YouTuberem będzie możliwe, to można być pewnym, że zainteresuje się nim bardzo duża ilość osób.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.