Kanał Krzysztofa Golonki z milionem widzów!

Kanał Krzysztofa Golonki z milionem widzów!

Na polskim YouTube pojawia się coraz więcej kanałów z co najmniej jednym milionem subskrypcji. To bardzo dobrze świadczy o naszym rynku i pokazuje, jak prężnie się on rozwija. Niedawno do tego zaszczytnego grona dołączył obecnie największy polski kanał sportowy - Trenuj z Krzychem Krzysztofa Golonki.


Na kanale Krzyśka pojawił się specjalny film, w którym twórca dziękuje za okazywane na każdym kroku wsparcie oraz oczywiście za sam milion subskrypcji, który właśnie pojawił się na jego koncie. Przy okazji pokazał on, jak wyglądały jego początki z piłką, które bez wątpienia nie należały do najłatwiejszych. Jak wspomniał sam Krzysztof, jego kariera na YouTube zaczęła się na dobre około 3,5 roku temu, chociaż na jego kanale możemy znaleźć także dużo starsze materiały. Dziś twórca znany jest głównie z serii takich jak: turboKRZYCH, w której sprawdza umiejętności piłkarskie zaproszonych gości, Od Krzycha do Ronaldo, gdzie prezentuje swój plan treningowy i własną metamorfozę, czy też Graj jak, w której uczy swoich widzów, jak wykonać najpopularniejsze tricki piłkarskich gwiazd.Krzysztof Golonka niedawno był także gościem nowo powstałego show internetowego Lekko Nie będzie prowadzonego przez Gimpera. Odcinek przyjął się naprawdę dobrze (na chwilę obecną ma ponad 600 tysięcy wyświetleń) i można było dowiedzieć się z niego naprawdę ciekawych i nieznanych wcześniej faktów z życia samego Krzyśka. Mówi on, chociażby o swojej książce, przygodzie z Mam Talent TVN czy też o tym, co robi w czasie wolnym. Z pewnością warto się z nim zapoznać.Twórcy życzymy oczywiście kolejnych sukcesów w internetowej karierze oraz kolejnych dużych liczb na jego kanale. Możemy być pewni, że Krzysiek zaskoczy nas jeszcze niejednym projektem sportowym na najwyższym poziomie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej działalności!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.