Krzysztof Golonka kolejnym gościem 20m2!

Krzysztof Golonka kolejnym gościem 20m2!

Wczoraj na kanale Łukasza Jakóbiaka pojawiła się zawiedź kolejnego odcinka jego talk-show "20m2". Ukazuje nam w niej swojego kolejnego gościa którym będzie znany i lubiany YouTuber, który prowadzi najpopularniejszy sportowy kanał w Polsce. Jest to nie kto inny jak Krzysztof Golonka!


Jakóbiak na oficjalnym fanpage'u poinformował swoich widzów, że już mogą zerknąć na zapowiedź wywiadu z Krzysztofem Golonką z kanału Trenuj z Krzychem.W przedstawionym nam fragmencie wywiadu Krzysiek opowiada o swoich przygodach z telewizyjnym programem rozrywkowych "Mam talent". Możemy się między innymi dowiedzieć, że druga edycja programu dzięki której Golonka zaczął się rozwijać nie była pierwszą w której brał udział. Mogliśmy go zobaczyć już w pierwszej edycji, jednak wtedy jego występ nie został aż tak dobrze przyjęty. To dało Krzyśkowi kopa motywacyjnego i dzięki temu zaszedł tak daleko. Zerknijcie na zapowiedź odcinka, który pojawi się już 2 października o godzinie 18:00 na kanale 20m2.
Ciekawi was co ma do powiedzenia Krzysztof? Będziecie oglądać? Piszcie.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!