YouTuberzy warci polecenia -

YouTuberzy warci polecenia - "Kryminatorium - podcast kryminalny"

To już kolejny wpis w ramach serii "YouTuberzy warci polecenia". Jak co tydzień, przedstawiamy w niej najciekawsze i najbardziej wartościowe małe kanały na polskim YouTube. W ostatnim artykule zaprezentowaliśmy Wam kanał "Nishka Movie", z którego dowiecie się wiele o psychologii i socjologii. W dzisiejszym wpisie chcemy polecić Wam kanał "Kryminatorium - podcast kryminalny". Jest to miejsce w sieci, gdzie znajdziecie wiele mrocznych historii.


"Kryminatorium - podcast kryminalny" to kanał należący do prowadzącego "NlEDlEGETYCZNE". Oba kanały poruszają bardzo podobne tematy. Jedyną różnicą jest fakt, iż omawiany w dzisiejszym artykule kanał, jest jedynie zbiorem podcastów, które są dostępne również na innych platformach i nie znajdziemy tam żadnych filmów. Kryminatorium można nazwać pewnego rodzaju uzupełnieniem do głównego kanału YouTubera. Znajdziemy tu rozwinięcia niektórych historii oraz wiele ciekawych, wcześniej nieznanych faktów ze spraw. Z pewnością jednak jest to miejsce, które powinny odwiedzać tylko osoby o mocnych nerwach. Znajdujące się tam historie często są przerażające, a nawet odrażające. Opowieści są oparte na aktach spraw, zeznaniach świadków oraz innych dokumentach, jakie powstawały podczas procesów sądowych. Z Kryminatorium poznamy sylwetki, zachowania i działania największych polskich morderców, usłyszymy o tragicznych wypadkach oraz dowiemy się o wielu niewyjaśnionych sprawach.

Kanał został stworzony w lipcu 2018 roku, a na ten moment posiada już 25 filmów. W ostatnim czasie pojawiają się one regularnie co tydzień. Aktualnie kanał ma ponad 66 tysięcy subskrybentów, którzy co tydzień śledzą historie zawarte w najnowszych podcastach. Jeżeli wolicie korzystać z innych aplikacji, by słuchać tych opowiadań, możecie skorzystać również ze Spotify, Apple Podcasts oraz Google Podcasts. Warto zaznaczyć, że ta seria podcastów jest bardzo chętnie słuchana i w większości platform z podcastami znajduje się bardzo blisko szczytu list popularności.Kanał "Kryminatorium" przeznaczony jest głównie dla osób, które interesują się tematami związanymi z  morderstwami, zaginięciami, czy ogólnie mówiąc, kryminalistyką. Z pewnością znajdą oni tam coś dla siebie i dowiedzą się nowych, ciekawych faktów. Warto również zaznaczyć, że opisy zbrodni lub innych czynów, są często bardzo dokładne, dlatego znaczna część tych podcastów przeznaczona jest dla osób o stalowych nerwach.

Kryminatorium możecie znaleźć również w innych mediach społecznościowych. YouTuber prowadzi konto na Instagramie, gdzie znajdziecie wiele ciekawych zdjęć związanych z filmami i podcastami, które już znajdują się na kanale oraz zapowiedzi nowych materiałów. Kryminatorium ma również swój fanpage na Facebooku, który aktualnie ma ponad 6600 polubień. Tam znajdziecie przypomnienia o nowych filmach i wiele więcej. Dla osób, które bardzo interesują kryminalne tematy powstała nawet specjalna grupa dla fanów podcastu Kryminatorium. Tam możecie dzielić się z innymi słuchaczami swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Jeżeli kanał Was zainteresował lub po prostu ciekawią was nierozwiązane zagadki, sprawy uprowadzeń i morderstw, koniecznie śledźcie kanał "Kryminatorium - podcast kryminalny". Z pewnością historie, które się na nim znajdują, dostarczą Wam wiele emocji. Koniecznie zasubskrybujcie ten kanał, by nie przegapić żadnego filmu. Możecie to zrobić klikając tutaj.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.