Kruszwil - co powinieneś wiedzieć o Kruszwilu - APYnews

Kruszwil - co powinieneś wiedzieć o Kruszwilu - APYnews

Kruszwil czyli 16-letni Marek Kruszel od lipca podbija internet swoimi niecodziennymi i niezwykle prestiżowymi vlogami! Co powinieneś wiedzieć o Kruszwilu?


Marek Kruszwil Kruszel to 16-letni chłopak, który mieszka w Poznaniu. Swoją przygodę z YouTube rozpoczął pod koniec lipca, publikując materiały dotyczące jazda bez prawa jazdy, podrywania dziewczyn czy kupna alkoholu w wieku poniżej 18 lat. Kruszwil to postać, która przez jednych została pokochana, a przez innych znienawidzona. Polubili go przede wszystkim ci, którzy rozumieją fakt, że YouTuber wciela się w postać stereotypowego dziecka bogatych rodziców i robi wszystko dla żartu. Ci jednak, którzy negatywnie podchodzą do jego twórczości, najczęściej myślą, że Kruszwil jest autentycznie tą samą osobą, co na filmach. Marek posiada na kanale YouTube ponad 100 tysięcy subskrypcji, a jego filmy zostały obejrzane już miliony razy. YouTuber posiada także własną grupę na Facebooku. Grupa Kruszwila na Facebooku to "Lordowie Kruszwila".  Najpopularniejsze filmy YouTubera to m.in.: "jak przygotować prestiżowy posiłek dla kota, jak zrobić ekskluzywne śniadanie czy jak wejść do friendzone".

Kim jeszcze jest Kruszwil? Analizę jego postaci postanowił przeprowadzić Gimper! Zobaczcie sami:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.