Kruszwil zapłacił za subskrybowanie jego kanału!

Kruszwil zapłacił za subskrybowanie jego kanału!

Lord Kruszwil to aktualnie najszybciej rozwijający się kanał w Polsce. Trudno się dziwić - filmy Marka bazują na kontrowersjach, a ponadto zrealizowane są pomysłowo i w miarę profesjonalnie. Tym razem twórca postanowił wręczyć pieniądze ludziom, którzy go subskrybują. 


Nie tak dawno na tytułowym profilu przeprowadzona została ankieta, w której osoby śledzące kanał Kruszwila mogły zaznaczyć województwo, do którego chciałyby, żeby przyjechał. Nie minęło dużo czasu, a Marek rzeczywiście wyruszył w trasę po całej Polsce. Zwrócić uwagę warto na fakt, że nie skupił się on tylko na wielkich miastach, ale też na mniejszych miejscowościach oraz wsiach. Spowodowało to zaskoczenie wśród wielu osób, które kompletnie nie spodziewały się, że twórca zagości akurat w ich okolicy.

Po zaczepieniu danego człowieka, Marek pytał się go, czy kojarzy jego wizerunek oraz czy subskrybuje kanał. Gdy okazało się, że dana osoba śledzi Kruszwila, to ten wręczał jej 200 zł, a jeśli kliknęła czerwony przycisk dopiero przy nim, otrzymywała 50 zł. To dopiero nazywa się "kupowanie subów"!YouTuber w materiale wspomniał, że planuje zrobić taką wycieczkę po raz kolejny, więc warto śledzić jego twórczość na bieżąco, bo być może to właśnie ty będziesz miał okazję zarobić niezłą sumę pieniędzy.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.