"Kruci Gang" Klocucha podbija YouTube!

Nie pamiętam żeby któryś rok rozpoczął się lepiej niż ten. - napisał Mieciu Mietczyński udostępniając na swoim facebookowym koncie najnowszą piosenkę Klocucha i naprawdę ciężko się z nim nie zgodzić. Kruci Gang jest jednym z pierwszych hitów 2018 roku na YouTube i zasłużenie staje się coraz bardziej popularny w sieci.


Kruci Gang jest bezpośrednią parodią utworu Gucci Gang Lil Pumpa, który ostatnimi czasy stał się niezwykle popularny wśród młodych ludzi w naszym kraju. Klocuch, oczywiście w swoim charakterystycznym stylu, parodiuje sam teledysk przedstawiając go, a jakże, w klimatach uwielbianego przez niego San Andreas, a także w naprawdę sprawny sposób karykaturalnie przedstawia sam tekst. Dla wielu jego wersja jest nawet lepsza od oryginału!

Utwór został niezwykle ciepło przyjęty wśród użytkowników internetu o czym świadczą chociażby pozytywne oceny czy komentarze pod filmem na YouTube:
Ustawiam się w kolejce po drop bluz i koszulek marki "Kruci".

Najlepszy film 2k18

NAJLEPSZY <3 Już wiem, że nic lepszego w tym roku mnie nie zaskoczy. LUKSJA Szczęśliwego Klocuszku

Kto przed milionem wyświetleń? XD


"... PRZECIEŻ NIE JESTEM TU NOWY" CAŁA SCENA W POLSCE WYJAŚNIONA. KUR** CZEKAM NA NOWOŚCI Z NIECIERPLIWOŚCIĄ.

Przy okazji warto dodać, że utwór już teraz jest jednym z najpopularniejszych filmów Klocucha na nowym koncie i jest na naprawdę dobrej drodze żeby stać się jego nowym numerem jeden. W chwili pisania, utwór zbliża się do granicy 400 tysięcy wyświetleń. Niewykluczone też, że pojawi się na youtubowej karcie na czasie.

Również i my, pół żartem, pół serio czekamy na kolejne utwory Klocucha. Nie mamy wątpliwości, że hipotetyczna płyta znalazłaby swoje grono odbiorców. W końcu na przestrzeni lat Klocuch nie raz już pokazał, że wszystko czego się nie dotknie z czasem zmienia się w najprawdziwsze złoto.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.