Otwarcie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce już wkrótce!

Otwarcie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce już wkrótce!

Xiaomi w Polsce zawojowało rynek do tego stopnia, że więcej osób wie, jak wypowiadać nazwę chińskiego producenta niż nie wie. To o czymś świadczy, prawda? Dobrą wiadomością, a może nawet lepszą, jest to, że w Krakowie zostanie otworzony oficjalny salon Xiaomi! 


Co prawda będzie to już drugi otwarty salon Xiaomi, ale tak naprawdę to pierwszy. Trudno przecież średniej wielkości wyspę w warszawskiej galerii handlowej nazwać salonem.

Salon z prawdziwego zdarzenia, snów i marzeń mają dostać mieszkańcy Krakowa. Będzie się on znajdował w Centrum Handlowym Serenada, a jego otwarcie odbędzie się już w sobotę 24 marca.

Zdjęcie z ukraińskiego salonu Xiaomi


Czy podczas otwarcia można liczyć na jakieś niespodzianki? Obecnie nic o nich nie wiadomo, jednak oczywiście nie wykluczone, że tak owe się pojawią. Na pewno warto będzie w tym dniu odwiedzić nowo otwarty salon Xiaomi, choćby po to, by poznać oficjalną ofertę chińskiego producenta, który podbija serca Polaków.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.