Koszulki, bluzy i gadżety youtuberów - strona (katalog) od CupSell już jest!

Koszulki, bluzy i gadżety youtuberów - strona (katalog) od CupSell już jest!

Już dziś oficjalnie została otworzona strona internetowa o nazwie TubeStore.pl! Pewnie zastanawiacie czym ona jest i do czego służy. W skrócie, jest to miejsce w którym można znaleźć sklepy z popularnej strony internetowej zajmującej się sprzedażą koszulek - CupSell.pl, połączone tematycznie z kategorią jaką jest YouTube. Pomysł ten wydaję się bardzo dobry. Strona ta zdecydowanie pomoże nam znaleźć sklep ulubionego youtubera. Trzeba przyznać, że znalezienie wybranego sklepu z samej strony CupSell.pl do łatwych zadań wcześniej nie należało. Teraz powinno stać się to o wiele łatwiejsze.


Warto zaznaczyć, że strona TubeStore.pl NIE jest osobnym sklepem zajmującym się sprzedażą koszulek. TubeStore to tylko katalog do łatwiejszego znalezienia sklepu danego youtubera. Dla przykładu i łatwiejszego zrozumienia może posłużyć strona strefamarek.allegro.pl należąca oczywiście do Allegro. Jest ona bowiem listą popularnych marek, które sprzedają swoje produkty na allegro. Tak samo jest w tym przypadku.


Jakby tego było mało, jak pisze sam Marcin Majzner (Prezes CupSell.pl)Ten sklep jest testowy, w planach mam już kolejne tego typu dla muzyki, motoryzacji, grafików czy sportu.

Takie usprawnienie naszym zdaniem, nie tylko ułatwi poruszanie się kupującym, lecz polepszy sprzedaż u osób prowadzących swoje sklepy na CupSell.pl.


PS. Czy wiecie, że nasze koszulki z CupSell.pl znajdziecie również na stronie TubeStore.pl? Kliknij tutaj aby się przekonać.avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?