Słynna

Słynna "Korona Królów" w wersji Cyber Mariana!

Cyber Marian kolejny raz zaskoczył nas świetną produkcją. Tym razem padło na głośny ostatnio serial Korona Królów, do którego twórca zrobił zwiastun w iście hollywodzkim stylu. Film przyjął się na tyle dobrze, że praktycznie z miejsca znalazł się na youtubowej karcie na czasie.


Korona Królów stała się jednym z tematów numer jeden ze względu na określenie jej polską Grą o Tron czy też produktem na miarę głośnego Wiedźmina. Wiele osób ma jednak zgoła odmienne zdanie, z resztą nie bezpodstawnie, i kwestionuje realizację samej produkcji. Cyber Marian w charakterystyczny dla siebie sposób zaproponował nieco inne przedstawienie serialu. Niewykluczone, że z taką zapowiedzią serial przyjąłby się znacznie lepiej.Sam materiał w chwili pisania artykułu przebił już pułap 150 tysięcy wyświetleń na YouTube i znalazł się na 15 miejscu na karcie na czasie, a wiele wskazuje na to, że wyniki te będą jeszcze lepsze. Podobnie cieszy sam odbiór, pozytywne reakcje czy komentarze pod filmem ludzi, którzy naprawdę doceniają kolejną produkcję Mariana:
MARIAN jak zwykle nie zawiodłeś :))))

Marian dowaliłeś do pieca, ale dlaczego w szczepionkę ;) Pozdro Wariacie ;)

To było coś zajebistego SZACUN i czekam na kolejne twoje produkcje

Ten trailer jest leszy od oryginału

To już wiadomo kto powinien produkować korona królów 2 xD

Również i my niezwykle doceniamy przedstawienie Korony Królów w ten sposób i kolejny raz kierujemy ukłony w stronę Cyber Mariana za kawał naprawdę świetnej roboty. Tak trzymać!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.