APYnews

APYnews to największy portal informacyjny o YouTube w Polsce. Tworzony z myślą o fanach twórców internetowych, codziennie dostarcza najbardziej aktualne i rzetelne informacje dotyczące aktualności na kanałach YouTuberów. Informujemy również o wydarzeniach związanych z YouTube oraz o zmianach wprowadzanych na tej platformie.

Formaty APYnews

Prowadzimy interaktywne rankingi i statystyki twórców YouTube. Podsumowujemy kolejne miesiące aktywności influencerów, jak również komentujemy działania topowych YouTuberów i zmiany wprowadzane na ich kanałach. Tworzymy autorskie felietony, materiały wideo i ekskluzywne wywiady z najbardziej znanymi YouTuberami.

Największy serwis o YouTube w Polsce

Stale poszerzamy zakres treści jakie publikujemy. Wywodzimy się z gamingu, jednak stale poszerzamy zakres publikowanych treści. Gaming, lifestyle, fashion & beauty, technologie - APYnews pomaga odnaleźć się w gąszczu publikujących twórców.

Nasza społeczność

APYnews to nie tylko portal www. To także materiały wideo tj. wywiady, relacje, formaty autorskie dostępne na platformie YouTube. Facebook gdzie rozmawiamy z fanami oraz grupa na Facebooku gdzie ten kontakt jest jeszcze bliższy! Również snapchat na którym pokazujemy codzienne życie portalu. Oraz instagram gdzie dzielimy się newsami w sposób bardziej wizualny :)

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z redakcją APYnews. Jeśli masz jakiś pomysł, coś Ci nie działa, lub po prostu chcesz porozmawiać zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Dane kontaktowe:

APYNEWS SP. Z O.O.
Buforowa 4E
52-131 Wrocław
NIP: 8992801769

Masz newsa?

W takim wypadku uderzaj do zakładki masz newsa? Jeśli jednak wolisz napisać bezpośrednio e-mail możesz to zrobić na ten adres: [email protected]. Pamiętaj o załączeniu w nim obrazków do wykorzystania we wpisie (maks. szerokość 1200px, min. szerokość 770px) oraz o swoich danych osobowych.

Chcesz zostać redaktorem?

Super! Tak naprawdę wystarczy, że jarasz się YouTube i lubisz pisać. Nasza redakcja jest stale powiększana, i stanowi dumę oraz buduje prestiż APYnews. Jeśli chcesz pisać na największym serwisie o YouTube w Polsce zapraszam Cię do zakładki redakcja. Znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje na temat tego jak zostać redaktorem i współtworzyć polskiego YouTube.

Współpraca

Natomiast, jeśli interesuje Cię współpraca z APYnews zapraszamy do skorzystania z poniższego formularzu kontaktowego:

Oczywiście zawsze możesz wysłać nam mail na [email protected] .pl