Wygraj spotkanie z twórcami na MeetUp w konkursie Wawela!

Wygraj spotkanie z twórcami na MeetUp w konkursie Wawela!

Już niewiele dzieli nas od MeetUp 2018 w Krakowie, czyli największej polskiej imprezy dla YouTuberów. Nie macie jeszcze wejściówki, a chcielibyście ją za wszelką cenę zdobyć? Partner wydarzenia Wawel daje wam taką szansę!


Tytułowa impreza zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie - jest coraz mniej czasu na zdobycie biletu umożliwiającego szybsze wejście na teren wydarzenia. Organizator wydarzenia (sieć partnerska GetHero) wraz z marką Wawel postanowili wyjść na przeciw wszystkim tym, którzy jeszcze takiej wejściówki nie mają i przeprowadzić specjalny konkurs. Jakie są jego zasady?

Firma Wawel wraz ze swoim truckiem zawita na MeetUp 2018 w Krakowie


Wystarczy wejść na Instagram zaangażowanego w akcję twórcy (Friz, WiP Bros lub Szanella), zaobserwować jego profil oraz dodać zdjęcie z odpowiednim hasztagiem (#drużynaSzanelli, #drużynaFriza albo #drużynaWiPBros). Fotografia nie może być przypadkowa - musi być odpowiedzią na wyzwanie zadane w opisie ze zdjęć każdego z influencerów. Osoby, które opublikują najbardziej kreatywne zgłoszenie otrzymają zaproszenie do wspólnej zabawy z YouTuberami podczas MeetUp 2018 w Krakowie oraz, rzecz jasna, darmową wejściówkę na teren imprezy.

Producent słodyczy obecny będzie na wydarzeniu wraz ze swoim Wawel Truckiem więc każdy spragniony czekolady uczestnik będzie mógł skosztować smacznych łakoci.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.