Konkurs u Roja - komputer za 5 tysięcy złotych może być Twój!

Konkurs u Roja - komputer za 5 tysięcy złotych może być Twój!

Zabawa w najnowsze gry komputerowe na wysokich/najwyższych ustawieniach to często marzenie niejednego gracza, ponieważ aby móc cieszyć się piękną grafiką oraz bardzo dobrą wydajnością potrzebny jest dobrej jakości komputer, na który trzeba wydać kilka tysięcy złotych. Innym rozwiązaniem jest konsola, lecz nie zapewni ona tych samych doznań. Z pomocą przychodzi nam Rojo, który we współpracy z MSI zaprasza do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest maszyna umożliwiająca swobodną grę we wszystkie współczesne tytuły na najwyższych ustawieniach.


Informację na temat tego, że coś ciekawego pojawi się na kanale Patryka otrzymaliśmy już wczoraj, kiedy na grupie "Tarczownicy Roja" opublikował post, w którym przedstawia jej członkom ogólny zarys tego, co wydarzy się w dniu jutrzejszym.

Post, który Patryk zamieścił na grupie "Tarczownicy Roja". Post, który Patryk zamieścił na grupie "Tarczownicy Roja".


Zgodnie z obietnicami Roja, rano na jego facebookowym profilu pojawił się krótki post, informujący, że o 15:00 na jego kanale wrzucony zostanie film, w którym będzie możliwość wygrania komputera o wartości prawie pięciu tysięcy złotych. Tak też się stało. Sam materiał jest piątym z serii "Rojtest", w której Patryk testuje różnego typu sprzęt. Trzeba przyznać, że ten dzisiejszy odcinek jest bardzo wyjątkowy, bo jeszcze nigdy na kanale Roja nie był testowany sprzęt za o takiej wartości, który jest również przedmiotem konkursu. Patryk wraz z MSI postanowił bowiem, że testowany OPTIMUS E-SPORT EXTREME MZ170T zostanie oddany w ręce tego, kto wymyśli dla niego bardziej pasującą, klimatyczną nazwę. Pozostałe równie ciekawe nazwy zostaną nagrodzone gadżetami w postaci sprzętu komputerowego. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji oglądnąć opisywanego filmu to zapraszamy poniżej i musimy sami przyznać, że prezentowana maszyna robi wrażenie, a wykonanie samego materiału również jest niczego sobie:


Jesteśmy bardzo ciekawi kreatywności widzów Patryka i czekamy na rozwiązanie konkursu, które nastąpi już 20 listopada. Natomiast jeśli sami chcecie wziąć udział w konkursie, to komentarze z wymyśloną przez Was nazwą komputera możecie pisać pod powyższym materiałem do 15 listopada.

Co sądzicie o konkursie przeprowadzonym przez Roja i MSI? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!