Konkurs od Allegro dla Twórców video. Ostatni tydzień na zgłoszenia

Konkurs od Allegro dla Twórców video. Ostatni tydzień na zgłoszenia

Został niecały tydzień na wzięcie udziału w konkursie skierowanym do Twórców video. Aż 20 osób może wygrać sprzęt oświetleniowy. Zadanie konkursowe jest stosunkowo proste.


Od tego roku marka Allegro wspiera Twórców poprzez edukacyjny kanał YouTube pt. Videokracja, o którym pisaliśmy w tym wpisie. Z kanału możemy się dowiedzieć, że na tempo przyrostu wyświetleń w pierwszych godzinach od publikacji kluczowy wpływ ma kombinacja miniatury i tytułu filmu. To dlatego np. Martin Stankiewicz tak często zmieniał tytuł i miniaturę tuż po kliknięciu “publikuj”. I tego dotyczy zadanie konkursowe.W ramach zadania konkursowego należy wymyślić 3 kombinacje “tytuł + miniatura” dla filmów, które powinny powstać w ramach projektu “Videokracja”. Nagrodami w konkursie za najlepsze propozycje są:

• 1 szt. zestaw lampa Aputure Amaran 200d + softbox octa 120cm + statyw
• 2 szt. zestaw lampa Aputure Amaran 100d + softbox octa 120cm + statyw
• 2 szt. zestaw lampa Yongnuo YN-900 II + softbox + statyw
• 5 szt. miecz świetlny Yongnuo YN360 II RGB + statyw boom
• 5 szt. lampa LED Viltrox RB9 Weeylite + statyw
• 5 szt. lampa LED Viltrox RB08P RGB + statyw

Więcej o konkursie, w tym instrukcję jak wziąć udział, znajdziecie na stronie videokracja.pl/konkurs-tytul-i-miniatura.Artykuł przygotowany w ramach współpracy komercyjnej

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.