KONKURS! Dokończ historię Izaka i Roja i wygraj nagrody!

KONKURS! Dokończ historię Izaka i Roja i wygraj nagrody!

Drodzy czytelnicy! Przygotowaliśmy dla Was bardzo ciekawy konkurs, w którym do zgarnięcia są słuchawki firmy ROCCAT - Syva oraz podwójny bilet na MeetUp, który odbędzie się już 25 czerwca w Gdańskiej Ergo Arenie. Razem z nami Wasze prace oceniać będzie jeden z najpopularniejszych YouTuberów w Polsce - Rojo! Co trzeba zrobić?Co zrobić, żeby wygrać?
To proste! Dokończ historię Roja i Izaka próbujących wspólnie pokonać sąsiednie imperium!Izak z Rojem testują nową grę na rynku, która rokuje na najlepszą produkcje 2016 roku. YouTuberzy w grze mają za zadanie zbudować prawdziwe imperium. Rojo i Izak wspólnymi siłami dążą do pokonania sąsiedniej potęgi, która jest hegemonem na świecie od kilkuset lat. W tym celu...


 Regulamin:


1. W konkursie może wziąć udział każdy czytelnik portalu apynews.pl
 2. Konkurs polega na rozwinięciu i zakończeniu historii, która została podana w artykule konkursowym.
 3. Do wygrania są słuchawki ROCCAT Syva oraz podwójny bilet na MeetUp 2016 w Gdańsku
 4. Redakcja portalu oraz ROJO wybierze dwóch zwycięzców. Autor najlepszej historii będzie mógł wybrać nagrodę, a dla drugiego zwycięzcy przypadnie to, co zostanie.
5. Dla osoby, która pod swoją historia będzie miała najwięcej polubień, przygotowaliśmy nagrodę w postaci podwójnej wejściówki na MeetUp w Gdańsku.
6. Konkurs trwa od piątku 13.05.16 do niedzieli 22.05.16 do godziny 20.00 (Konkurs przedłużony o 5 dni) 


Wasze historie piszcie w komentarzach poniżej do tego artykułu! Powodzenia! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.