Koniec związku Zuzi i Igora - YouTuberka poinformowała o rozstaniu

Koniec związku Zuzi i Igora - YouTuberka poinformowała o rozstaniu

Pamiętacie nasz walentynkowy artykuł o najpopularniejszych parach polskiego YouTube, który możecie przeczytać TUTAJ? Okazało się, że jedna ze znajdujących się na naszej liście par właśnie oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie. Jak Zuzia i Igor radzą sobie po zakończeniu związku?


Już od ponad miesiąca w komentarzach pod filmami pojawiały się pytania dotyczące jej związku z Igorem. YouTuberka postanowiła wreszcie odpowiedzieć na nurtujące widzów pytanie w ostatnim odcinku – powiedziała w nim po prostu, że związek ten został zakończony już jakiś czas temu. Nie podzieliła się ona jednak powodem rozstania, który – biorąc pod uwagę emocjonalne wpisy na jej blogu – musiał być bardzo osobisty. Informację o zerwaniu potwierdził również Igor na jego profilu ask.fm.Ostatnio informowaliśmy Was o zmianie fryzury Zuzi (artykuł znajdziecie TUTAJ). Okazało się, że zmiana wyglądu stanowi jej sposób na poradzenie sobie z tak ważną zmianą w jej życiu. „Ja oczywiście z tej całej przewrotki życiowej wychodzę zmianami. Przeprowadziłam się, zmieniłam włosy, kupiłam kota” – tak całą sytuację komentuje Zuzia. Nie jest to też ostatnia YouTuberka, która właśnie tak przeżywa rozstanie – w tym samym artykule informowaliśmy Was o zmianie koloru włosów Oli Żuraw, do której doprowadziło właśnie rozstanie z długoletnim partnerem. Zmiany to, jak widać, dobry sposób na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu.

Obserwatorzy Zuzi pewnie zauważyli na jej zdjęciach i snapach jej nowego przyjaciela. YouTuberka stanowczo zaprzecza temu, by ta relacja była czymś więcej niż tylko przyjaźnią. Określa ją ona mianem „dobrej relacji, przeciwnej do tych toksycznych, które miała wcześniej”. Dobry przyjaciel z pewnością jest tym, co przyda jej się najbardziej w tej sytuacji.