Koniec podróży Fazowskiego. Co dalej?

Koniec podróży Fazowskiego. Co dalej?

Właśnie dobiegła końca ponad półroczna wyprawa Dawida Fazowskiego. Podróżnik od grudnia zeszłego roku w swojej autostopowej przygodzie odwiedził m.in Turcję, Iran, Pakistan, Bangladesz, Indie, Nepal, Malezję czy Tajlandię. To właśnie z tego ostatniego kraju dzisiaj w godzinach popołudniowych wróci Fazowski. Nasz obieżyświat ma już kolejne plany. Jakie?


Wyprawa Fazowskiego trwa od 6 grudnia 2015 roku do dziś, czyli dokładnie 193 dni. Jak już wspominaliśmy wcześniej, Dawid odwiedził ponad 12 krajów, w tym Iran, Pakistan czy Bangladesz. Na swoim kanale YouTube dopiero zostały opublikowane odcinki z Malezji, czyli z około połowy marca. To oznacza, że przez najbliższy czas nie będziemy się w niedziele nudzić. Najbardziej gorącym momentem do tej pory na pewno były problemy w Wietnamie. O tym co się tam wydarzyło, możecie przeczytać w naszym osobnym wpisie. 

FAZOWSKI WPAKOWAŁ SIĘ W KŁOPOTY. MUSI UCIEKAĆ Z WIETNAMU!

Co dalej? Od jakiegoś czasu Fazowski zbierał darowizny w zamian za pocztówki z Azjatyckich krajów. Wszystko to, ponieważ jego następna wyprawa będzie miała miejsce już we wrześniu, a autostopowicz zamierza wybrać się do Afryki, przejeżdżając przez Bliski Wschód. Prawdopodobną trasę mogliśmy poznać w jednym z postów opublikowanym na jego fanpage'u:

13392077_1022853941116255_3126778550816572626_o

 

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.