Ponad 12 milionów graczy oglądało koncert Travisa Scotta w Fortnite!

Ponad 12 milionów graczy oglądało koncert Travisa Scotta w Fortnite!

W 2019 roku w Fortnite odbył się koncert Marshmellow, który obejrzało 10 mln widzów. Dziś w nocy wirtualny Travis Scott pobił ten rekord zdobywając aż 12 mln odbiorców!


To właśnie w Fortnite ruszyła odpowiednia dla czasów światowej pandemii, bo odbywająca się w sieci, trasa koncertowa Travisa Scotta - Astronomical. Artysta zaplanował premierę nowego utworu, którą na żywo obejrzało 12,3 mln osób. Aktualnie nagranie w serwisie YouTube zostało odtworzone już ponad pół miliona razy!


Samo wydarzenie obejmowało praktycznie całą wyspę battle royale i obfitowało w efekty specjalne, robiąc tym samym piorunujące wrażenie na odbiorcach, którzy nie szczędzą pozytywnych komentarzy. Niektórzy jednak są zawiedzeni faktem, iż wykorzystano piosenki z płyty, a nie rzeczywiste nagrania w wersji "koncertowej".


Astronomical będzie można obejrzeć na żywo jeszcze kilka razy. W piątek 24 kwietnia o godzinie 16:00, sobotę 25 kwietnia o godzinie 06:00, sobotę 25 kwietnia o godzinie 17:00 i niedzielę 26 kwietnia o godzinie 00:00.


Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.