Kolejny świetny przykład współpracy YouTuberów. Aż miło się patrzy

Kolejny świetny przykład współpracy YouTuberów. Aż miło się patrzy

Wspólne akcje YouTuberów są czymś, co zdecydowanie lubimy oglądać najbardziej. Wspólne serie pokroju Left4Tube czy Fantasy Challenge od tzw. fifaczy cieszą oko i utwierdzają nas w przekonaniu, że promowani w ostatnich miesiącach patologiczni streamerzy to jedynie wypadek przy pracy.
Stare Wygi przeciwko Młodym Wilkom - takie nazwy przyjęły drużyny w pojedynku na pistolety NERF, gdzie zmierzyły się w specjalnie przygotowanej hali. Izak, Rojo, Cyber Marian oraz Antek ze Szwagrem vs. JDabrowsky, skkf, Kiślu, Smav i Thorek.Ostatnie miesiące dosyć mocno odbiły się na całej społeczności za sprawą patologicznych zachowań co poniektórych streamerów. Niesłusznie rykoszetem oberwali twórcy, którzy przez ostatnie kilkanaście miesięcy napędzali rozwój polskiego YouTube. Tym bardziej wspólny materiał większej grupy internetowych twórców możemy potraktować jako odpowiedź na ostatnie wydarzenia.

Bitwa została odwzorowana na przykładzie Counter Strike'a. Pojedynek i decydującą rundę zapowiada osoba najbardziej do tego kompetentna, czyli Izak. Zacięty pojedynek między młodą gwardią a starszyzną toczy się do ostatniej rundy, którą finalnie wygrywa drużyna Jasia Dąbrowskiego.

Wszyscy jak jeden mąż, prosimy o więcej takich wspólnych akcji.
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.