Kolejny polski serial od Netflixa z premierą 1 grudnia

Kolejny polski serial od Netflixa z premierą 1 grudnia

Netflix dystrybuuje coraz więcej polskich filmów i seriali. Ostatnie rodzime produkcje odnoszą sukcesy, a już w grudniu na platformie pojawi się kolejny polski serial - „Pewnego razu na krajowej jedynce”.


Kiedy w 2018 roku Netflix ogłosił powstanie pierwszej polskiej produkcji oryginalnej, serialu „1983”, widzowie wyczekiwali czegoś specjalnego. Niestety, po premierze serial spotkał się z mieszanymi odczuciami, Netflix zaś zmienił swoją koncepcję i postawił na regionalnych dostawców.

Ten ruch przyniósł nam w ostatnim czasie m.in. „Wielką wodę”, czy „Gry rodzinne”, które niewątpliwie podbiły serca fanów."Pewnego razu na krajowej jedynce" (2022). Źródło: filmweb


Czy równie dużym hitem okaże się zapowiadany serial „Pewnego razu na krajowej jedynce”? Netflix podzielił się już krótkim zwiastunem oraz datą premiery, czyli 1 grudnia.

Serial w reżyserii Grzegorza Jaroszuka i Jakuba Piątka opowiada o grupce nieznajomych sobie osób, która przypadkowo odjeżdża autem gangstera. Problem w tym, że w bagażniku leżą 2 mln złotych należące do świeżo obrabowanego banku...W rolach głównych znaleźli się Juliusz Chrząstowski, Łukasz Garlicki, Anna Ilczuk, Jaśmina Polak, Michał Sikorski, Mateusz Król i Maja Wolska.

 

Czekacie na ten serial? Dajcie nam znać!


Dawid Ignasiak

Student dziennikarstwa na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.