Już wkrótce kolejny polski kanał osiągnie trzeci milion subskrypcji!

Już wkrótce kolejny polski kanał osiągnie trzeci milion subskrypcji!

Na chwilę obecną znajduje się w Polsce tylko jeden twórca, który posiada kanał z ponad 3 milionami subskrypcji. Jest nim oczywiście Sylwester Wardęga, jednak już niedługo dołączy do niego kolejny YouTuber. Mowa o Blowku, któremu do przebicia progu kolejnego milion brakuje 100 tysięcy subskrybentów. 
Karol Gązwa w internecie znany jest jako Blowek. Swoją działalność na YouTube rozpoczął w 2011 roku, a początkowo nagrywał filmy związane z Minecraftem. Teraz jego materiały znacznie różnią się od tych z początku jego kariery, jednak widzom (spoglądając na liczbę wyświetleń oraz pozytywnych ocen pod filmami) nadal podoba się twórczość Karola.

Obecnie Blowek posiada 2 900 000 subskrypcji, a patrząc na statystki kanału możemy śmiało stwierdzić, że kolejny milion pojawi się na jego koncie w ciągu niecałego miesiąca. 

W ciągu 6 letniej przygody z YouTube'em na kanale Karola pojawiło się 998 filmów, które zostały obejrzane ponad 500 000 000 razy. Twórca może także pochwalić się znaczną ilością obserwujących na Instagramie (700 tysięcy) oraz Facebooku (875 tysięcy).

Kiedy kanał Karola w 2014 roku przekroczył próg miliona subskrypcji, na jego kanale pojawił się film, w którym YouTuber otworzył 25 kilogramową paczkę przygotowaną specjalnie na tę okazję. Podobny film pojawił się w 2016 roku, kiedy Blowek zdobył 2 milion. Wtedy twórca postanowił zakupić aż 2000 zdrapek i sprawdzić, czy udało mu się cokolwiek wygrać. Mamy nadzieję, że w tym roku Karol także nie zapomni o swoich widzach i przyszykuje dla nich coś ciekawego!
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.