Kolejny charytatywny stream polskich YouTuberów!

Kolejny charytatywny stream polskich YouTuberów!

Już w piątek rozpocznie się druga edycja charytatywnego streama organizowanego przez polskich „fifaczy”.  Live rozpocznie się w piątek o godzinie 10.00 przez Jcoba. Co się będzie działo dalej przeczytacie poniżej.


 

W zeszłym roku mniej więcej w grudniu, Jcob, Lachu, Kamyk i Adziok uzbierali ponad 72 tysiące złotych przez 72 godziny streamowania. W tym roku akcja jest powtarzana. Tym razem we współpracy z fundacją "Mam Serc"e, co pozwoli uniknąć pewnych błędów, które pojawiły się podczas pierwszego charytatywnego live'a.

Zebrane pieniądze podczas akcji zostaną przekazane oddziałowi neurochirurgii w szpitalu klinicznym imienia Karola Jonschera w Poznaniu. Szpital ten  zajmuje się specjalistycznym leczeniem noworodków, które urodziły się z różnymi wadami. Celem dodatkowym jest zebranie pieniędzy na dzieci, przebywające w tym szpitalu.

Kwota którą wyznaczyli YouTuberzy to 75 tysięcy złotych.  Na stronie internetowej siepomaga.pl zostanie utworzona osobna akcja pod nazwą „Charytatywny stream”  gdzie każdy będzie mógł wpłacić wybraną przez siebie kwotę. Dużym plusem jest też urozmaicenie form płatności. W zeszłym roku zapłacić mogliśmy tylko przez PayPal. Tym razem będzie można wesprzeć akcję również za pomocą PayU.

Film, w którym Jcob zapowiada całą akcję jest obecnie ustawiony na prywatny.

 

Harmonogram streama:

Piątek 11 grudnia, godzina 10:00 – Jcob

Sobota 12 grudnia godzina 10:00 – Lachu

Niedziela 13 grudnia godzina 10:00 – Kamyk

Niedziela 13 grudnia godzina 22:00 – Dev

Wszystko odbędzie się na platformie HitBox.