Kolejni zawodnicy odsunięci od Izako Boars!

Kolejni zawodnicy odsunięci od Izako Boars!

Izako Boars już od kilku miesięcy ma problemy z ustabilizowaniem swojego składu. Wszystko zaczęło się od odejścia Stompa, a później Repo. Po tegorocznym PGA i dołączeniu do teamu takich zawodników jak matty i xype, wydawało się, że to już koniec zmian w drużynie... aż do dziś! 


Izak poinformował kilka chwil temu, że Sebastian „NEEX” Trela oraz Kamil „LUULIGUZMAN” Pala zostali odsunięci od składu! Nie ma się jednak czym martwić, że ta decyzja wpłynie na zawieszenie gry Izako Boars. Do składu tymczasowo dołączy bowiem Piotr „nawrot” Nawrocki i Szymon „Lys” Łondka, którzy biorą udział w Community Challenge i grają w drużynie wybranej przez Izaka.

Tak prezentuje się zatem tymczasowy skład Izako Boars:

Kamil „kamil” Kamiński
Dawid „xype” Lach
Mateusz „matty” Kołodziejczyk
Szymon „Lys” Łondka
Piotr „nawrot” Nawrocki

Warto dodać, że Neex na swojej oficjalnej grupie poinformował, że odsunięci zostali jedynie z głównej drużyny Izako Boars, a nie organizacji.
To jakby nie zmiany, miał być nowy skład izakoboars. Jednak potem były opcje, że ja i luli budujemy nowy team albo kamil i matty, my jednak nie mamy doświadczenia w budowaniu drużyny, więc tak zostaje. Generalnie będzie teraz to wyglądało troszkę inaczej, ale nie wszystko mogę mówić, WSZYSTKO PRZED NAMI.

Aktualizacja - 21:26: 

Ten artykuł zostanie zaktualizowany, gdy tylko otrzymamy więcej informacji w tej sprawie.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.