Wyciekło nagranie z następnego pobicia w Gdańsku

Wyciekło nagranie z następnego pobicia w Gdańsku

Wczoraj w błyskawicznym tempie internet obiegło nagranie z incydentu, który miał miejsce przed pewnym gimnazjum w Gdańsku. Osoby odpowiedzialne za pobicie jednej z dziewczyn zostały już zatrzymane. Dziś w sieci natrafiliśmy na kolejny przerażający film.


O samym wydarzeniu, które miało miejsce w czwartek w godzinach popołudniowych pisaliśmy tutaj. Jeszcze tego samego dnia, dziewczyny które biły i poniżały Nelę, zostały zatrzymane przez policję.Dziś w internecie pojawiło się kolejne nagranie, na którym inna już dziewczyna jest bita przez swoje rówieśniczki. Wśród atakujących widzimy Andzię - współodpowiedzialną za czwartkowe pobicie, o którym mówił cały internet. Kolejną dziewczyną, która tym razem uderzyła ofiarę jest Natalia. Incydent ten miał miejsce w Gdańsku na Chełmie na ulicy cienistej 30 i został potwierdzony przez Nelę.Koniecznie podajcie ten wpis dalej tak aby dotarł on do większej ilości osób i żeby kolejnym incydentem służby zajęły się równie szybko jak wczoraj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

THE STORYWALKERZ - tajemniczy kanał uczestników Mam Talent

Kaluch rusza z własnym serialem z GTA V!

Radosław Kotarski poprowadził wywiady w Onet Rano!

Kolejny sezon "Star Trek: Discovery" zapowiedziany jeszcze przed zakończeniem pierwszej serii

Okiem Fabiana wystartował z Patronite - tylko zobaczcie te opisy

Drużyny e-sportowe w piłkarskich strojach?