Kolejna zmiana w składzie Virtus.pro!

Kolejna zmiana w składzie Virtus.pro!

Ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się o odejściu snaxa z Virtus.pro. Od tego czasu w zespole zwolniło się jedno miejsce, które tymczasowo zajmowane było przez morelza. Teraz przyszła jednak pora na oficjalne ogłoszenie i zmianę, dzięki której Virtusi będą mogli dużo zyskać. 


O odejściu snaxa i jego transferze do drużyny mousesports pisaliśmy już na naszej stronie.  Pod koniec czerwca zawodnik niespodziewanie opuścił Virtusów, tym samym zostawiając w składzie wolne miejsce.

Na początku miejsce snaxa zajął morelz, który w barwach Virtusów odwiedził aż 3 turnieje. Gracz był jednak tylko tymczasowym stand-in'em. W zeszłym tygodniu po raz pierwszy pojawiły się spekulacje, według których zastępstwem za snaxa w Virtusach miał się stać snatchie, czyli zawodnik AGO Esports.

Oliwy do ognia dolał sam manager Virtusów, który w odpowiedzi na przypuszczenia napisał na swoim Twitterze, że nie odpisał na nie wcześniej ze względu na negocjacje, w których brał udział. Większość internautów domyśliła się, że negocjacje dotyczyły właśnie transferu snatchiego. Kolejnym potwierdzeniem była lokalizacja, z której został wysłany post oraz wzmianka o drużynie znajdującej się w rankingu 20 najlepszych drużyn na świecie według serwisu HLTV.

Dzisiaj jesteśmy już pewni. Snatchie faktycznie od teraz będzie reprezentował barwy Virtus.pro, a my już czekamy na pierwszy debiut w nowym składzie. Pozostaje jednak pytanie, co teraz stanie się z ekipą AGO, która w ostatnim czasie pokazała, że zasługuje na miejsce wśród topowych zespołów.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.