Kolejna współpraca Jessici Mercedes!

Kolejna współpraca Jessici Mercedes!

Szykuje się kolejna wspaniała współpraca Jessici Mercedes! Często teraz wspominamy o nowych działaniach blogerki, ale nic w tym dziwnego, bo cały czas jest o niej głośno i dziewczyna nie daje za wygraną, pracuje jak najlepiej potrafi i dlatego tyle osób chce z nią kooperować. Przeczytajcie samo na czym będzie polegała współpraca Jess z Adidas, dlaczego wybrali akurat ją i jakie będzie jej zadanie!


Jak już pisaliśmy niedawno w artykule, który możecie przeczytać tutaj, Jess wciąż pnie się do góry po szczeblach swojej kariery i oprócz prywatnych projektów prowadzi współpracę z wieloma markami kosmetycznymi i modowymi. Tak też i teraz podpisała umowę z marką Adidas i została jej polską ambasadorką. Poza naszą blogerką w tej roli jest także Ewa Chodakowska, więc na pierwszy rzut oka kogoś mogłoby to dziwić co szafiarka ma wspólnego z prawdziwą trenerką. Mercedes przewidziała jednak tego typu pytania i co gorsza być może obelgi w jej stronę, dlatego jeszcze zanim je usłyszała pospieszyła z odpowiedzią. Otóż marka Adidas nawiązała z nią współpracę ze względu na nowe hasło przewodnie tegorocznych kampanii. Mianowicie, ich główną myślą jest teraz promowanie mody kobiecej i pokazywanie, że Adidas został stworzony właśnie dla kobiet i to dla każdej z nas. Niezależnie od tego jakie jesteśmy, czym zajmujemy się na co dzień, przedstawiciele tej firmy chcą nam uświadomić, że dzięki nim każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Dlatego właśnie do kolaboracji zaprosili bardzo dziewczęcą Jessicę, która zawsze dba o estetykę i być może nie przypomina typowego sportowca ale nadal trenuje, uwielbia sport i jest idealnym przykładem tego, że każdy z nas może znaleźć swój ulubiony rodzaj aktywności bez względu na to czym normalnie się zajmujemy. Główną rolą blogerki ma być wizualne i ogólne opracowywanie specjalnych treningów organizowanych przez Adidas i ambasadorki tej marki.

 
Niedawno jeszcze, kiedy pojawiły się pierwsze informacje o współpracy z Adidas, Jessica odpoczywała wraz ze swoim chłopakiem w Hotelu Azulik w Tulum i regenerowała siły przed nadchodzącym tygodniem ciężkiej pracy nad jej własnym projektem oraz zajmowała się zdjęciami do tego projektu. Z początku wszystko było utajnione, ale później szafiarka wyznała, że otwiera własną markę Moiess, która będzie zajmowała się projektowaniem strojów kąpielowych! Jess zapowiada, że ten projekt będzie świetny i trafi w gust każdej klientki.

 
 MOIESS SWIMWEAR COMING SOON | MOIESS.COM


Post udostępniony przez MOIESS (@moiess_swim)


My już nie możemy doczekać się na efekty tej współpracy i własnego projektu Jessici, a Wy?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.