Kolejna sieć partnerska sprzedana! TVN przejmuje udziały Gamellon

Kolejna sieć partnerska sprzedana! TVN przejmuje udziały Gamellon

Największa gamingowa sieć partnerska w Polsce - Gamellon - w dniu dzisiejszym pozyskała inwestora, grupę TVN. Do tego MCN należą m.in: Stuu, Blowek, Karolek czy Boxdel.


Grupa TVN kupiła większościowy pakiet akcji spółki Gamellon. Sieć partnerska w swoich szeregach skupia ok. 100 kanałów, które subskrybuje ok. 19 mln użytkowników oraz odnotowują ok. 150 mln wyświetleń miesięcznie.


Dzięki temu przejęciu współpracujący z MCN YouTuberzy będą mogli korzystać z infrastruktury produkcyjnej TVN oraz pomocy w zarządzaniu i optymalizacji kanałów. Od teraz oferty reklamowe YouTuberów znajdą się również w portfolio w biurze reklamy TVN.
Przejęcie oznacza też więcej programów z YouTuberami na player.pl Przejęcie oznacza też więcej programów z YouTuberami na player.pl Swój program prowadził tam już Blowek


Wspólnie z Gamellon chcemy wspierać młodych twórców w kreowaniu oraz monetyzacji produkcji internetowych, w tym tzw. branded entertainment, reklamodawcom oferując tym samym nowe formy komunikacji docierającej do młodych odbiorców w Polsce i regionie CEE


Jim Samples - Prezes zarządu TVNW ten sposób TVN chce przyciągnąć do siebie młodszych, bardziej zaangażowanych odbiorców. Jak zaznaczał prezes zarządu TVN, połączenie kreatywności twórców z możliwościami i doświadczeniem tradycyjnej telewizji pozwoli stworzyć nową jakość video w internecie.


businessinsider.com.pl
wirtualnemedia.pl


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!