Piąta odsłona akcji Gramytatywnie już jutro!

Piąta odsłona akcji Gramytatywnie już jutro!

Powoli zbliżają się święta, a co za tym idzie, wysyp akcji charytatywnych. Największe światowe fundacje i organizacje zbierają datki i przeprowadzają różne reklamy zachęcające do pomocy innym, lecz nie możemy zapominać o zwykłych ludziach, którzy z własnej woli postanowili stworzyć coś, co przyczynia się do szerzenia dobra. Od 2012 roku ekipa pracująca nad kanałem arhn.eu jest organizatorem akcji "Gramytatywnie" - przyszedł czas na jej piątą edycję. 


Grafika pochodząca z oficjalnego facebookowego profilu akcji. Grafika pochodząca z oficjalnego facebookowego profilu akcji.


Arhn.eu to kanał, który tworzony jest przez grupę zapaleńców, którzy od dziecka pasjonują się szeroko pojętym pojęciem gier komputerowych. Na ich kanale odnaleźć można praktycznie wszystko co wiąże się z tym terminem. Członkowie powyższego kanału oraz redakcji to również organizatorzy jednej z największych akcji charytatywnych na polskiej scenie YouTube, która przeprowadzana jest corocznie od 2012 r. pod szyldem "Gramytatywnie".
Gramytatywnie to impreza organizowana co roku przez redakcję serwisu arhn.eu oraz miłośników gier wideo z całego kraju. Zasiadamy wtedy do dwudziestoczterogodzinnego maratonu gier wideo, który transmitujemy na żywo w internecie, zachęcając jednocześnie w ten sposób do wpłacania datków na wybrany przez nas charytatywny cel.

Cała akcja rozpocznie się już jutro o godzinie 10:00, kiedy to wystartuje 24 godzinna transmisja na żywo, podczas której ekipa arhn.eu będzie grać w przeróżne tytuły - zarówno te starsze, jak i nowsze. Tegoroczna odsłona "Gramytatywnie" to również nowy cel zbiórki, którym jest potrzebująca Tola, która poprzez trudną chorobę serca nie może cieszyć się do końca normalnym życiem. Zbiórka pod patronatem arhn.eu już trwa, więc każdy kto chce wspomóc akcję już w tej chwili może zrobić to w tym miejscu. Natomiast po więcej szczegółów "Gramytatywnie" zapraszamy do poniższego filmu:


W serwisie allegro.pl wystawione zostały również specjalne przedmioty, po których zakupie wydane pieniądze przeznaczone zostaną w pełni na akcję "Gramytatywnie". Część z nich pochodzi prosto od redakcji arhn.eu, lecz każdy kto ma taką ochotę może wystawić coś własnego i w ten sposób wspomóc Tolę. Tymczasem pamiętajcie - jutro, tutaj, o 10:00 zaczyna się całodobowa transmisja na żywo.

 

 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.