Kolejna książka Red Lipstick Monster!

Kolejna książka Red Lipstick Monster!

Kanały typu „beauty” wcale nie muszą być monotematyczne. Już od dłuższego czasu skutecznie pokazuje to Red Lipstick Monster. Nie tylko tworzy ciekawe i zróżnicowane materiały dla widzów, ale także przekłada całą swoją kreatywność na papier, wydając książki skierowane do szerszego grona odbiorców. Dlaczego używamy liczby mnogiej w odniesieniu do publikacji Ewy? Ponieważ już niedługo swojej premiery doczeka się kolejna książka Red Lipstick Monster, pt. „Tajniki DIY”!


Pierwsze dzieło w formie papierowej wydane przez twórczynię YouTube wywołało wielkie poruszenie, nie tylko wśród stałych widzów kanału. Niesamowita ilość sprzedanych egzemplarzy i ogrom osób, które postanowiły wziąć udział w spotkaniach autorskich na pewno były dla Ewy niezapomnianym przeżyciem. Kolejna książka Red Lipstick Monster ma duże szanse na powtórzenie sukcesu swojej poprzedniczki, pomimo różnicy w tematyce. Tym razem autorka skupiła się na tworzeniu produktów metodą DIY – Do It Yourself. Głównym założeniem tego projektu było jak największe zminimalizowanie kosztów i ilości pracy, które muszą zostać włożone w wykonanie projektów zaproponowanych w książce. Już wiadomo, że publikacja będzie zawierała aż 50 przepisów, z czego 32 kosmetyczne, 9 związanych z organizacją i przechowywaniem oraz 9 dotyczących własnoręcznego tworzenia gadżetów i prezentów dla swoich bliskich.
Kolejna książka Red Lipstick Monster w karierze nie będzie miała tylko jednej wersji, ponieważ już ruszyła pierwsza przedsprzedaż, z którą możecie zapoznać się na tej stronie. W tym przypadku możemy zamówić tytuł, który będzie zawierał 16 dodatkowych, wyjątkowych stron z m.in. szablonami czy gotowymi etykietami. Warto wspomnieć także, że ta edycja specjalna, w przedsprzedaży, kosztuje tylko 39 zł, czyli o 10 zł mniej, niż wynosi normalna cena książki. Na tym oczywiście nie kończą się niespodzianki, które przygotowała dla nas Ewa. W swoim filmie wspomina także o wspólnej inicjatywie z magazynem Glamour, którą poznamy już 20 października oraz podaje dokładną datę premiery swojej najnowszej książki, czyli 9 listopada. Poniżej przedstawiamy Wam zdjęcia, które zapowiadały pracę nad „Tajnikami DIY”.


W końcu mogę uchylić rąbka tajemnicy! RLM zamyka się na tydzień w studiu by robić zdjęcia! 💋


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)

Praca wre! Jeszcze dziś zdradzę Wam co od kilku miesięcy szykuję! ☺️ @adrianblachut @kas_biel @dailyround @wkostoglu @maciejcioch


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)

W najnowszym materiale na kanale Ewy został nam również pokazany krótki filmik, który kręcony był podczas siedmiodniowej sesji fotograficznej. Zrobione w jej trakcie zdjęcia będą idealnym dopełnieniem dla tekstu w nowej książce Red Lipstick Monster. Jednak najważniejszą informacją dla fanów papierowej wersji wszystkich pomysłów twórczyni YouTube jest fakt, że już teraz znamy daty i miejsca spotkań autorskich. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje oraz linki do wydarzeń na Facebooku. Koniecznie się z nimi zapoznajcie!


9.11. Katowice [link]


13.11. Wrocław [link]


15.11. Gdańsk [link]


24.11. Warszawa [link]


A czy Wy również niecierpliwie czekacie na premierę "Tajników DIY?". A może wybieracie się na spotkanie autorskie? Piszcie w komentarzach!