Kolejna edycja turnieju ASUS ROG MASTERS rusza już za kilka dni!

Kolejna edycja turnieju ASUS ROG MASTERS rusza już za kilka dni!

Na pewno wszyscy dobrze pamiętacie zeszłoroczny sukces drużyny stworzonej przez Izaka podczas finałów ASUS ROG Community Challenge. Już za kilka dni rozpoczną się kwalifikacje do kolejnej edycji turnieju, a w tym roku podczas rozgrywek zobaczymy najlepsze polskie drużyny, które będą miały okazję zmierzyć się nie tylko na polskiej scenie, ale również na międzynarodowej. 

W tym roku turniej skupia się na grach Counter Strike: Global Offensive oraz Dota 2. Pierwszy etap rywalizacji to otwarte kwalifikacje, które odbędą się aż w 30 państwach. 12 drużyn awansuje dalej do regionalnych kwalifikacji, a te drużyny, które pokonają swoich przeciwników, spotkają się w 3 fazie, czyli na regionalnych finałach. Na sam koniec na 6 najlepszych teamów z każdej gry czekać będzie wielki finał, w którym pula nagród wyniesie łącznie aż 500 tysięcy dolarów!Zapisy na turniej CS:GO rozpoczną się już 21 czerwca i potrwają do 28 czerwca. W tym samym czasie będzie także można dołączyć do turnieju w Dota 2, jednak w tym przypadku zapisy zakończą się 9 lipca. Rozgrywki CS:GO będą trwały od 29 czerwca do 9 lipca. Natomiast zawodnicy grający w grę Dota 2 zaczną swoje zmagania 10 lipca, a zakończą je 25 lipca.Poznaliśmy już też teamy, które zostały zaproszone do turnieju w Counter Stike. Wśród nich znajdują się zawodnicy zespołów Izako Boars, Team Kinguin, Pompa Team oraz Pride. Nadal jednak wolne pozostają 3 miejsca, które czekać będą na zwycięzców kwalifikacji.

Dodatkowo warto wspomnieć, że wszystkie mecze skomentują dwa dobrze nam znane duety. W przypadku CS:GO będzie to Izak i easy, a podczas meczów w grę Dota2 bandiT wraz z Nexosem. Czekamy na pierwsze spotkania!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.