Kanał Kolegi Ignacego powraca po roku przerwy!

Kanał Kolegi Ignacego powraca po roku przerwy!

Kanał Kolegi Ignacego od ponad roku leżał odłogiem. Twórca w pełni zaangażował się w rozwój projektu Mniej Więcej i nieco zaniedbał swój pierwotny profil. Po długim czasie oczekiwania mamy do czynienia jednak z wielkim powrotem.


Jeśli śledzicie Ignacego Łukowskiego, to zapewne wiecie, że jest to pasjonat historii i przeróżnych ciekawostek o świecie. Nic więc dziwnego, iż nowy materiał na jego kanale zahacza o te dwie kwestie. "Nieznana Historia Fanty" to film skupiający się na niezbyt oczywistych faktach odnośnie popularnego napoju. Całość została opowiedziana w nieco ponad pięć minut - mówimy tu więc o pigułce wiedzy, a nie przytłaczającym filmie dokumentalnym.Ciekawostki przytoczone przez Kolegę Ignacego to wstęp do kolejnych tego typu materiałów. Te pojawiać się mają co tydzień w każdy piątek o godzinie 17:00.

Jak możemy wywnioskować z komentarzy pozostawionych pod klipem - widzom bardzo spodobała się nowa forma i wszyscy czekają na więcej. Mamy nadzieję, że Ignacy ma w zanadrzu jeszcze sporo interesujących ciekawostek o przeróżnych markach czy wydarzeniach.

Wyróżniającym elementem nowego kierunku twórczego objętego przez twórcę jest... podawanie źródeł w opisie filmu. Nie ma mowy o wyjętych z czapy fałszywych informacjach. Za to Ignacemu należą się słowa uznania i w imieniu całej redakcji życzymy powodzenia.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.