Kinga Sawczuk (@kompleksiaraxx) TikTok

Kinga Sawczuk (@kompleksiaraxx) TikTok

Kinga Sawczuk urodziła się w 2001 roku. Jej konto na portalu TikTok obserwuje ponad 4.7 miliona użytkowników. Jej nagrania to głównie filmiki komediowe oraz lip-sync. Dodatkowo Kinga zajmuje się także nagrywaniem na YouTube. Kanał YouTube Kingi Sawczuk subskrybuje ponad 500 tysięcy użytkowników. Kinga bardzo lubi zwierzęta oraz przez pewien czas trenowała piłkę nożną oraz przez 6 lat była harcerką.


Kinga Sawczuk - wiek


Kinga Sawczuk urodziła się 12 marca 2001 roku. W 2019 roku Kinga Sawczuk skończyła 18 lat.


Kinga Sawczuk - TikTok


Kinga zasłynęła w aplikacji TikTok (wcześniej Musical.ly) swoimi oryginalnymi remiksami piosenek, do których tworzyła ciekawe teledyski ze swoim udziałem. Przygodę z serwisem rozpoczęła w 2016 roku.Kinga Sawczuk - Instagram


Kinga Sawczuk na Instagramie występuje pod nickiem @kingasawczuk. Najczęściej publikuje profesjonalne zdjęcia, na których tle znajdziemy miejsca, które odwiedziła.


  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kinga Sawczuk ☀️ (@kingasawczuk)

Kinga Sawczuk - YouTube


Kinga Sawczuk prowadzi bardzo popularny kanał na YouTube, który subskrybuje ponad pół miliona osób. Pierwszy film na swój kanał wstawiła 14 lutego 2015 roku, jednak później go usunęła. Regularne materiały zaczęła nagrywać od kwietnia 2016 roku. Od tego czasu na swoim kanale YouTube, Kinga Sawczuk publikuje filmy o tematyce lifestyle'u.Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.