Littlemooonster96 i Maffashion nominowane do Kids' Choice Awards

Littlemooonster96 i Maffashion nominowane do Kids' Choice Awards

Już w marcu w Los Angeles, odbędzie się gala Kids' Choice Awards organizowana przez Nickelodeon. W trakcie imprezy wręczane będą nagrody dla osób, które według głosów ludzi z całego świata, oddawanych na oficjalnej stronie KCA, zwyciężyły w danej kategorii. Które z polskich gwiazd mają szansę pojawić się na tym prestiżowym wydarzeniu?


Jak co roku, poza ogólnymi kategoriami i nominowanymi do nich artystami z całego świata, ogłoszono także polskie nominacje. Z reguły w kategorii "Ulubiona Polska Gwiazda" pojawiali się nasi lokalni piosenkarze i piosenkarki. W zeszłym roku swoją obecnością na tej liście zaskoczył piłkarz Robert Lewandowski. Zwyciężczynią ubiegłorocznej rywalizacji była jednak Margaret. Wcześniej statuetka Pomarańczowego Sterowca przez dwa lata z rzędu trafiała w ręce Dawida Kwiatkowskiego.

16427383_700193066825650_384070599896744780_n

Tegoroczne nominacje odbiegają od wcześniejszych i mogą pozytywnie zaskoczyć, ponieważ na liście znajdują się nie tylko artyści sceniczni, ale również twarze znane powszechnie z internetu. Obok Margaret, Dawida Kwiatkowskiego i siatkarza Andrzeja Wrony, do wzięcia udziału w rywalizacji wytypowane zostały Maffashion i Littlemooonster96. Świadczy to o wielkiej popularności i sile jaką teraz posiadają ludzie występujący w internetowych mediach, a szczególnie w sferze YouTube.

Bez tytułu — kopia

Bez tytułu

Wygrana osoba poleci na galę do Stanów, więc oprócz niesamowitego wyróżnienia jest to szansa na odwiedzenie nowych miejsc i przeżycia świetnej przygody. W dodatku pojawią się tam gwiazdy znane na całym świecie i może to być niepowtarzalna okazja do spotkania się z nimi w cztery oczy.

Głosowanie w tej kategorii odbywa się jedynie na polskiej wersji strony, stąd liczy się każdy głos. Jeśli chcecie wesprzeć którąś z dziewczyn i pokazać jaka siła drzemie w internetowej społeczności to możecie zrobić to TUTAJ. Aby głosować nie potrzeba rejestrować się na stronie i dodatkowo można oddać kilka głosów dziennie. Jeśli więc tak jak my kibicujecie Julce i Angelice możecie wspomóc je swoimi głosami, bo aby to zrobić wystarczy dosłownie chwila. Tymczasem czekamy do marca na wyniki.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.