Littlemooonster96 i Maffashion nominowane do Kids' Choice Awards

Littlemooonster96 i Maffashion nominowane do Kids' Choice Awards

Już w marcu w Los Angeles, odbędzie się gala Kids' Choice Awards organizowana przez Nickelodeon. W trakcie imprezy wręczane będą nagrody dla osób, które według głosów ludzi z całego świata, oddawanych na oficjalnej stronie KCA, zwyciężyły w danej kategorii. Które z polskich gwiazd mają szansę pojawić się na tym prestiżowym wydarzeniu?


Jak co roku, poza ogólnymi kategoriami i nominowanymi do nich artystami z całego świata, ogłoszono także polskie nominacje. Z reguły w kategorii "Ulubiona Polska Gwiazda" pojawiali się nasi lokalni piosenkarze i piosenkarki. W zeszłym roku swoją obecnością na tej liście zaskoczył piłkarz Robert Lewandowski. Zwyciężczynią ubiegłorocznej rywalizacji była jednak Margaret. Wcześniej statuetka Pomarańczowego Sterowca przez dwa lata z rzędu trafiała w ręce Dawida Kwiatkowskiego.

16427383_700193066825650_384070599896744780_n

Tegoroczne nominacje odbiegają od wcześniejszych i mogą pozytywnie zaskoczyć, ponieważ na liście znajdują się nie tylko artyści sceniczni, ale również twarze znane powszechnie z internetu. Obok Margaret, Dawida Kwiatkowskiego i siatkarza Andrzeja Wrony, do wzięcia udziału w rywalizacji wytypowane zostały Maffashion i Littlemooonster96. Świadczy to o wielkiej popularności i sile jaką teraz posiadają ludzie występujący w internetowych mediach, a szczególnie w sferze YouTube.

Bez tytułu — kopia

Bez tytułu

Wygrana osoba poleci na galę do Stanów, więc oprócz niesamowitego wyróżnienia jest to szansa na odwiedzenie nowych miejsc i przeżycia świetnej przygody. W dodatku pojawią się tam gwiazdy znane na całym świecie i może to być niepowtarzalna okazja do spotkania się z nimi w cztery oczy.

Głosowanie w tej kategorii odbywa się jedynie na polskiej wersji strony, stąd liczy się każdy głos. Jeśli chcecie wesprzeć którąś z dziewczyn i pokazać jaka siła drzemie w internetowej społeczności to możecie zrobić to TUTAJ. Aby głosować nie potrzeba rejestrować się na stronie i dodatkowo można oddać kilka głosów dziennie. Jeśli więc tak jak my kibicujecie Julce i Angelice możecie wspomóc je swoimi głosami, bo aby to zrobić wystarczy dosłownie chwila. Tymczasem czekamy do marca na wyniki.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.